4 мільйони 870 тисяч 602 гривні

Саме стільки від початку повномаштабного вторгнення надонатили і наволонтерили працівники та педагоги закладів освіти Сарненської громади.
Активна волонтерська діяльність розпочата з першого дня війни не зменшує своїх обертів до сьогодні.
Освітяни залучені до пошиття аптечок, маскувальних костюмів, плетіння маскувальних сіток. В закладах створено цілі цехи з виготовлення окопних свічок.
Виручені з організованих у школах благодійних ярмарок кошти, спрямовуються на придбання пікапів, квадроциклів, РЕБів, дронів. Також на придбання необхідних ліків, засобів дезинфекції та обробки поранень, перевязочних матеріалів.
Вже доброю традицією став збір гігієнічних засобів, продуктів тривалого зберігання, засобів особистої гігієни, їжі швидкого приготування та одягу вихованцями закладів освіти.
Завдячуючи таким зборам, завантажуються волонтерські автівки, які прямують безпосередньо в зону бойових дій.
Потужна волонтерська робота освітян продовжується!!!
Україна переможе!
Слава Україні!
Галарея до статті

26 квітня 2024