, Головний редактор

У Сарненській громаді затвердили Положення "Про публічні консультації з громадськістю"

У Сарненській громаді затвердили Положення "Про публічні консультації з громадськістю" - 26 депутатів підтримали відповідний проєкт рішення.
Під час чергової сесії ради Зінаїда Кобринчук та Оля Федорчук, заступниці голови робочої групи щодо напрацювання Положення, були доповідачками щодо цього питання. Менторки змін розповіли про запит на запровадження консультацій у громаді, який виявили під час опитування мешканців у серпні цього року. Також звернули увагу на переваги від активного користування цим інструментом участі.
Згодом у громаді можна буде проводити консультації із використанням платформи електронної демократії E-Dem: необхідні домовленості щодо користування нею з цією метою вже проведені. Це сприятиме ширшому залученню всіх зацікавлених та якісній взаємодії влади та громади.
Довідково: Проєкт «Створення рецепції евакуації з багатофункціональними сервісами» реалізує БО «100% життя» - Мережа ЛЖВ та суб-партнер Громадянська мережа ОПОРА / Рівне у партнерстві з Рівненська обласна державна адміністрація, Кластером з питань управління та координації місцями компактного проживання внутрішньо переміщених осіб (СССМ Кластер), за фінансової підтримки Гуманітарного фонду для України / UHF.
Даний проєкт можливий завдяки стратегічному партнерству БО Мережа 100 відсотків життя Рівне, ГО Агенція сталого розвитку міста, ГО Центр Інтеграції, @Громадянськмережа ОПОРА / Рівне, ГУ Національної соціальної сервісної служби у Рівненській області.
Управління ООН з координації гуманітарних справ / OCHA.

Останні документи

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
21 травня 2024
№ від 21 травня 2024 року "Про затвердження висновку про доцільність позбавлення батьківських прав"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
21 травня 2024
№ від 21 травня 2024 року "Про зняття із квартирного обліку та виключення із списків громадян, які користуються правом отримання житла у виконавчому комітеті Сарненської міської ради"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
21 травня 2024
№ від 21 травня 2024 року "Про розгляд заяви Кардаша Василя Петровича про постановку його на квартирну чергу у виконавчому комітеті Сарненської міської ради"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
21 травня 2024
№ від 21 травня 2024 року "Про розгляд заяви Жиліної Юлії Василівни про постановку на квартирну чергу у виконавчому комітеті Сарненської міської ради дитини, позбавленої батьківського піклування, Ващик Світлани Володимирівни"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
21 травня 2024
№ від 21 травня 2024 року "Про розгляд звернення старости Ремчицького старостинського округу № 6 Сарненської міської ради Доліда Л.В. про зняття з квартирного обліку у Ремчицькому старостинському окрузі №6 Сарненської міської ради Нікітіна"

Пошук документів