Проєкт Говерла відкриває масштабні перспективи для громад

Наша громада одна з 10 громад Рівненської області, яка ось уже 2 роки є учасником проєкту USAID «Говерла». Завдяки участі у проєкті було надано технічної допомоги у вигляді інструменту та техніки на суму більше 4 млн. грн.
Сьогодні міський голова Руслан Серпенінов зустрівся з представниками Рівненського регіонального офісу Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» на чолі з очільницею офісу - Русланою Стасюк.
Обговорили основні напрямки підтримки громади Проєктом USAID «ГОВЕРЛА» та пріоритети подальшого співробітництва.
Принагідно Руслан Петрович подякував представникам офісу за надану технічну допомогу впродовж останніх 2 років, це потужний вклад в технічний стан комунальних закладів громади.
Наразі ми, - єдина громада, яка отримала та активно використовує екскаватор-навантажувач JCB.
Проєкт HOVERLA / проєкт USAID в Україні спрямований на підтримку завершення реформи децентралізації. Це про підсилення спроможності територіальних громад, аби люди «на місцях» могли отримати необхідні якісні послуги і реалізувати себе.

26 квітня 2024
№ від 26 квітня 2024 року "Про схвалення Програми забезпечення депутатської діяльності депутатів Сарненської міської ради на 2025-2027 роки"

26 квітня 2024
№ від 26 квітня 2024 року "Про підготовку КП «Житлосервіс», КП «Екосервіс» до виконання робіт з благоустрою та озеленення території Сарненської міської територіальної громади у весняно-літній період 2024 року"