, Головний редактор

У рамках проєкту «Поліцейський офіцер громади» відбулось відкриття Тутовицької станції

Ця поліцейська станція позавчора отримала техпідсилення у вигляді поліцейського автомобіля, а вчора - й повноцінну можливість здійснювати роботу у відремонтованому приміщенні.
Обслуговує станція, зокрема, її поліцейський офіцер громади Дмитро Гамза - Тутовицький, Цепцевицький та Ремчицький старостинські округи, а це 9 сільських населених пунктів.
До слова, проєкт успішно впроваджується на Рівненщині, і результатом цього є персональні гарантії безпеки в кожній тергромаді в особі поліцейського офіцера.
Більше про відкриття у відео.

Останні документи

Документи → Проєкти рішень 39-ї сесії міської ради
31 жовтня 2025
Про ініціювання розроблення Муніципального енергетичного плану Сарненської міської територіальної громади на період до 2030 року 

Документи → Проєкти рішень 39-ї сесії міської ради
31 жовтня 2025
Про затвердження плану діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів Сарненської міської ради на 2026 рік   

Документи → Проєкти рішень 39-ї сесії міської ради
31 жовтня 2025
Про затвердження Порядку надання поворотної фінансової допомоги комунальним підприємствам Сарненської міської ради

Документи → Проєкти рішень 39-ї сесії міської ради
31 жовтня 2025
Про прийняття у комунальну власність Сарненської міської територіальної громади майна

Документи → Проєкти рішень чергового засідання виконавчого комітету
31 жовтня 2025
Про затвердження актів обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню

Пошук документів