Тутовицька станція отримала техпідсилення у вигляді поліцейського автомобіля

«Поліцейський офіцер громади» - проєкт, який успішно впроваджується на Рівненщині, і результатом якого є персональні гарантії безпеки в кожній тергромаді в особі поліцейського офіцера.
Минулоріч ми відкрили поліцейську станцію в Кричильському старостинському окрузі, цьогоріч така станція запрацювала в Тутовичах.
У зоні обслуговування поліцейського офіцера громади Гамзи Дмитра Миколайовича - Тутовицький, Цепцевицький та Ремчицький старостинські округи, а це 9 сільських населених пунктів.
Сьогодні, в рамках проєкту Тутовицька станція отримала техпідсилення у вигляді поліцейського автомобіля.
Більше фото тут.

17 травня 2024
№ від 17 травня 2024 року "Про затвердження акта обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню"

17 травня 2024