, Юридичний відділ

Дільничні офіцери поліції сектору дільничних офіцерів поліції відділу превенції Сарненського районного відділу поліції ГУ НП в Рівненській області, які обслуговують територію Сарненської міської територіальної громади

Тишков Юрій Володимирович,

дільничний офіцер поліції, капітан поліції

засоби зв’язку: моб.тел.: 0961180569

Територія обслуговування: м. Сарни вулиці Євгена Коновальця, Соборна, Пирогова, Просвіти, Праведників світу, Яворницького, Затишна, Заводська, Київська, Журналістська, Подільська, Європейська (парна сторона до центральної площі), Хмельницького Б., Олега Ольжича, Дорошенка, Медова, Сагайдачного, Старицького, Ринкова (до вул. Європейської), Березнева, Василя Кука, Залізнична, Польська, Крива, Михайла Михайлика, Котляревського, Франка І., Весела, Широка, Грушевського (непарний бік вулиці до будинку), Лисенка, Князя Володимира (буд. №4).

Василевич Віктор Леонідович,

старший дільничний офіцер поліції, підполковник поліції

засоби зв’язку: моб.тел.: 0982293389

Територія обслуговування: м. Сарни вулиці Орлика Пилипа, Сороки Степана, Весняна, Куліша Леоніда, Лабунського Олександра, Орловська, Молодіжна, Рівненська, Яцика Петра, Садова, Митрополита Шептицького, Гайдамацька, Лісова, Сосюри, Шевченка, Вузька, Героїв Берестечка, Чорновола В., Грушева, Захожого, Торфова, Ювілейна, Спортивна, Сковороди, Волинська, Ковельська; с. Костянтинівка, с. Орлівка, с. Іванівка.

Басистий Олександр Петрович,

дільничний офіцер поліції, капітан поліції

засоби зв’язку: моб.тел.: 0969088788

Територія обслуговування: м. Сарни вулиці Львівська, Дачна, Європейська (парна сторона від вул. Широка до кільця), Бандери Степана (від Європейської до автомоб. моста), Варшавська, Авіаційна, Єдності, Сарненська, Княгині Ольги, Вишневецького Дмитра, Леонтовича, Деменка Романа, Князя Володимира (крім буд.№4), Драгоманова, Старогранична, Ясна, Тополева, Амосова Миколи, Космонавтів, Сагайдачного, Зелена, Довженка, Коцюбинського, Британська, Перемоги, Шарпака, Костопільська, Новоселів, Підлісна, Волонтерська, Тичини, Стефаника, Українська, Стуса, Шкільна, провулок Шкільний, Брамська, Севастопольська, Софіївська, Аеродромна, Вікторова Гора.

Бородавко Віталій Федорович,

старший дільничний офіцер поліції, капітан поліції

засоби зв’язку: моб.тел.: 0979307209

Територія обслуговування: м. Сарни, вулиці Велінця, Губені Я., Доротицька, Незалежності, Гостинна, Визвольна, Заньковецької,  Коперніка, Свободи, Костомарова, Саксаганського, Тиха, Поліська, Східна, Будашівська, Меліоративна, Комунальна, Надслучанська, Квітки-Основʼяненка, Польова, Князя Острозького, Дубровського Казимира, Поштова, Грушевського (буд. 2, 4), Свято-Троїцька, Гетьманська, Технічна, Петлюри Симона, Шведа Бориса, Волі, Винниченка Володимира, Набережна, Самчука, Лугова, Підлісна, Європейська (непарна сторона), Гончара Олеся.

Сварицевич Олеся Олександрівна,

дільничний офіцер поліції, старший лейтенант поліції

засоби зв’язку: моб.тел.: 0954612758

Територія обслуговування: м. Сарни вулиці Дослідна станція, Вишнева, Вереснева, Борова, Литовська, ОгієнкаІвана, Грибова, Боровця Тараса, Героїв Маріуполя, Горіхова, Щаслива, Сікорського Ігоря, Гоголя, Данила Галицького, Небесної Сотні, Бандери Степана (по вул. Шевченка), Бузкова, Липова, Соснова, Миру, Демократична, Нова, Привокзальна, Костельна, Робітнича, Кам’яна, Жовтнева, Руставелі Ш., Травнева, Військова, Лук’яненка Левка, Ярослава Мудрого (сторона ЦРЛ).

Круглик Юрій Юрійович,

дільничний офіцер поліції, лейтенант поліції

засоби зв’язку: моб.тел.: 0983978190

Територія обслуговування: с. Люхча, с. Глушиця, с. Обірки, с. Дубки с. Стрільськ, с. Маслопуща, с. Любиковичі, с. Білятичі, с. Мар’янівка.

Прозапас Максим Ігорович,

дільничний офіцер поліції, лейтенант поліції

засоби зв’язку: моб.тел.: 0506034170

Територія обслуговування: с. Корост, с. Мале Вербче, с. Одринки, с. Кричильськ, с. Поляна, с. Убереж, с. Угли, с. Городець, с. Сварині, с. Велихів.

Гамза Дмитрій Миколайович,

поліцейський офіцер громади, капітан поліції

засоби зв’язку: моб.тел.: 0987893566

Територія обслуговування: с. Ремчиці, с. Тріскині, с. Яринівка, с. Копище, с. Цепцевичі, с. Висове, с. Тутовичі, с. Довге, с-ще Чемерне.

10 травня 2024
Про затвердження змін до Програми забезпечення  розроблення містобудівної документації  Сарненської міської територіальної громади  Сарненського району Рівненської області  на 2021-2025 роки

10 травня 2024
Про затвердження змін до Програми соціального захисту громадян «Турбота» на 2022-2024 роки