, Головний редактор

У нашій громаді з’явився новий ігровий простір - сонячна терапевтична шафа BUBA Sunny

У нашій громаді з’явився новий ігровий простір - сонячна терапевтична шафа BUBA Sunny. Встановили його у Сарненському інклюзивно-ресурсному центрі. У ньому діти матимуть можливість відпочивати, навчатись та знаходити нових друзів.
Проєкт реалізовано Благодійним фондом “Фундація Влади Брусіловської”, https://www.facebook.com/fovb.com.ua,
https://www.facebook.com/vladabrusilovskaya, за підтримки та фінансування Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).
Ігрові комплекси благодійного дизайн-проєкту CUBA BUBA з 2017 року допомагають малечі, яка знаходиться у державних лікувальних закладах України.
Зараз команда проєкту працює над створенням ігрових для 7 закладів громад, які сьогодні працюють у режимі підвищеного навантаження, надаючи послуги внутрішньо переміщеним родинам та місцевим мешканцям.
Більше про значимість ігрового простору у відео розповідають засновниця проєкту Влада Брусіловська, директор інклюзивно-ресурсного центру Оксана Скуловець та начальник відділу дошкільної та позашкільної освіти управління освіти Сарненської міської ради Марія Макаревич.

Останні документи

Документи → Проєкти рішень міської ради 19-ї сесії
24 березня 2023
Про внесення змін до Програми  розвитку житлово-комунального господарства на території Сарненської міської територіальної громади на 2021-2024 роки

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
24 березня 2023
Про внесення змін до рішення виконавчогокомітету міської ради від 09.07.2021 № 376«Про затвердження Положення про опікунську раду при виконавчому комітеті Сарненської міської ради та її складу» (зі змінами)

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
24 березня 2023
Про затвердження рішень про надання та припинення надання соціальних послуг

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
24 березня 2023
Про розгляд заяви ТОВ «Полюс-Сервіс» щодо надання дозволу на розміщення засобу зовнішньої реклами

Документи → Проєкти рішень міської ради 19-ї сесії
24 березня 2023
Про внесення змін до Програми   по здійсненню благоустрою на 2022-2024 роки

Пошук документів