У нашій громаді з’явився новий ігровий простір - сонячна терапевтична шафа BUBA Sunny. Встановили його у Сарненському інклюзивно-ресурсному центрі. У ньому діти матимуть можливість відпочивати, навчатись та знаходити нових друзів.
Проєкт реалізовано Благодійним фондом “Фундація Влади Брусіловської”, https://www.facebook.com/fovb.com.ua,
https://www.facebook.com/vladabrusilovskaya, за підтримки та фінансування Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).
Ігрові комплекси благодійного дизайн-проєкту CUBA BUBA з 2017 року допомагають малечі, яка знаходиться у державних лікувальних закладах України.
Зараз команда проєкту працює над створенням ігрових для 7 закладів громад, які сьогодні працюють у режимі підвищеного навантаження, надаючи послуги внутрішньо переміщеним родинам та місцевим мешканцям.
Більше про значимість ігрового простору у відео розповідають засновниця проєкту Влада Брусіловська, директор інклюзивно-ресурсного центру Оксана Скуловець та начальник відділу дошкільної та позашкільної освіти управління освіти Сарненської міської ради Марія Макаревич.

06 вересня 2024
Про надання статусу дитини, яка  постраждала  внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, Прутьку Ярославу Миколайовичу

06 вересня 2024
Про надання статусу дитини, яка  постраждала  внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, Прутько Олені Миколаївні