, Адміністратор

№100 від 08 липня 2019 року "Про конкурс з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування № 6 «вул. Шарпака – ЦРЛ – вул. Шарпака», № 8 «вул. Перемоги – ЦРЛ – вул. Перемоги» в м. Сарни"

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

 

 

08 липня 2019 року                                                                                    № 100

 

«Про конкурс  з  перевезення  пасажирів 

на   автобусних   маршрутах 

загального користування

№ 6 «вул. Шарпака – ЦРЛ – вул. Шарпака»,

№ 8 «вул. Перемоги – ЦРЛ – вул. Перемоги»  

в м. Сарни»

 

Відповідно до Закону України "Про автомобільний транспорт", "Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту", затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 18.02.97 № 176 (із змінами), "Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування", затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 № 1081 (із змінами), рішення  виконавчого комітету  міської ради від 17.07.2013  № 218 "Про  організацію  проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального  користування у м. Сарни"( із змінами),   пункту двадцять частини 4 статті 42, пункту 8 статті 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні":

 

 1. Оголосити та провести конкурс з перевезення пасажирів на   автобусних  

            маршрутах  загального користування № 6 «вул. Шарпака – ЦРЛ – вул.

            Шарпака», № 8 «вул. Перемоги – ЦРЛ – вул. Перемоги»  в м. Сарни»

            згідно додатку.

 

 1. Оголошення про проведення конкурсу з перевезення пасажирів на

       автобусному   маршруті  загального користування  № 6 «вул. Шарпака –

       ЦРЛ – вул. Шарпака», № 8 «вул. Перемоги – ЦРЛ – вул. Перемоги»  в м.

       Сарни»  розмістити у газеті "Сарненські новини"  та на офіційному сайті

       міської ради в мережі  Інтернет.

 

 1. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керуючого справами міськвиконкому Бахна В.К.

 

 

 

Міський голова                                                         С.Б.Усик

 

Додаток

                                                                           до розпорядження міського голови

                                                                           від 08.07.2019 № 100

 

 

 

К О Н К У Р С

НА ПРАВО ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПАСАЖИРІВ НА АВТОБУСНИХ

 МАРШРУТАХ  ЗАГАЛЬНОГО КОРИСТУВАННЯ № 6 «вул. Шарпака – ЦРЛ – вул. Шарпака»,  № 8 «вул. Перемоги – ЦРЛ – вул. Перемоги»  в м. Сарни»

 

Основні характеристики об’єкту конкурсу:  

  Резервний автотранспортний засіб: 1

міський маршрут № 6 «вул. Шарпака – ЦРЛ – вул. Шарпака»:

  Оборотний рейсів - 10.

  Протяжність маршрутів 16,9 км.

  Кількість автотранспортних засобів - 1.

  Категорія автобуса : клас А.

  Режим руху – щодня згідно графіку.

  Тривалість руху  - 45-55 хв.  інтервал -  1год. 

міський маршрут № 8 «вул. Перемоги – ЦРЛ – вул. Перемоги»  в м. Сарни»:

  Оборотний рейсів - 11.

  Протяжність маршрутів 19,6 км.

  Кількість автотранспортних засобів - 1.

  Категорія автобуса : клас А.

  Режим руху – щодня згідно графіку.

  Тривалість руху  - 45-55 хв.  інтервал -  1год. 

 1. У конкурсі на визначення пасажирського перевізника на автобусних маршрутах загального користування можуть брати участь претенденти, які мають ліцензію на право надання послуг з перевезення пасажирів автомобільним транспортом, на законних підставах використовують у достатній кількості транспорті засоби відповідного класу та відповідають вимогам статті 34 Закону України "Про автомобільний транспорт".
 2. Транспортні засоби, які претендент пропонує залучити до перевезень, повинні відповідати вимогам безпеки, охорони праці, державним стандартам, мати відповідний сертифікат, бути зареєстрованими відповідно до чинного законодавства, перебувати в належному технічному і санітарному стані. Забороняється використання перевізниками автобусів, переобладнаних з вантажних транспортних засобів.
 3. Водії, які залучаються до перевезень пасажирів, повинні мати у посвідченні відкриту категорію "Д" або "ДЕ" бути застраховані згідно з чинним законодавством.
 4. До участі в конкурсі не допускаються автомобільні перевізники, які:
 • визнані банкрутами або щодо яких порушено процедуру банкрутства (за винятком тих, стосовно яких проводиться процедура санації), або які проходять процедуру ліквідації як суб'єкти господарювання;
 • подали на розгляд документи не в повному обсязі або такі, що містять недостовірну інформацію;
 • не відповідають вимогам статті 34 Закону України "Про автомобільний транспорт";
 • пропонують використовувати автобуси, переобладнані з вантажних автомобілів, які не мають документів щодо відповідності конструкції вимогам безпеки і не зареєстровані як автобуси;
 • мають несплачені штрафні санкції, накладені  відповідними органами , неоскаржені у судовому порядку (що були накладені не пізніше ніж за 20 днів до дати проведення конкурсу);
 • не мають достатньої кількості транспортних засобів для виконання перевезень, зумовлених об'єктом конкурсу, та перевезень, які повинні виконуватися відповідно до діючих договорів (дозволів).
 1. Перевізники різних форм власності, які визнані переможцями у встановленому порядку і працюватимуть  на міській маршрутній мережі, для забезпечення належної організації перевезень пасажирів та високої культури їх обслуговування зобов’язані забезпечувати роботу рухомого складу на маршрутах за визначеним розкладом руху .
 2. Претендентами можуть пропонуватись умови, що відрізняються від умов, визначених у документах на конкурс, але будуть більш вигідними для організатора перевезень.
 3. Для участі у конкурсі на перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування претендент особисто подає конкурсному комітетові такі документи:
 • заяву претендента встановленого зразка із зазначенням автобусного

маршруту загального користування, на якому має намір працювати претендент;

 • виписку або витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців ;
 • нотаріально завірену копію ліцензії на право надання послуг з перевезення пасажирів ;
 • перелік транспортних засобів, які пропонуються до використання на автобусному маршруті, із зазначенням марки, моделі, пасажиромісткості (з відміткою"з місцем водія/без місця водія), VIN –коду транспортного засобу, державного номерного знаку, року випуску транспортного засобу;
 • документ, що підтверджує внесення плати за участь у конкурсі, із зазначенням дати проведення конкурсу;
 • копії свідоцтв про реєстрацію транспортних засобів або тимчасових реєстраційних талонів автобусів, що пропонуються до використання на маршруті;
 • копію документа, що підтверджує проведення процедури санації (за умови проведення санації);
 • перелік транспортних засобів, пристосованих для перевезення осіб з інвалідністю, які пропонуються для роботи на автобусному маршруті, або письмова інформація про їх відсутність;
 • копія штатного розпису, податкового розрахунку сум доходу,  нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум отриманого з них податку (форма 1ДФ) за останні повні два квартали;

 

Документи для участі в конкурсі нумеруються, прошиваються, засвідчуються уповноваженою особою перевізника-претендента та скріплюються печаткою з позначенням кількості сторінок цифрами і словами.  

Документи для участі в конкурсі подаються перевізником-претендентом у двох закритих конвертах (пакетах №1, №2).

Документи на конкурс  подаються до виконавчого комітету Сарненської міської ради за адресою: вул. Широка, 31, м. Сарни,  34503, каб.209.

Режим роботи: понеділок – четвер -8.00-17.00; п"ятниця -8.00 – 16.00;

Відповідальна особа за прийом документів – секретар  конкурсного комітету.

Термін подачі документів – 30 календарних днів з моменту опублікування даного розпорядження в засобах масової інформації.    

 Конкурс  відбудеться  27 серпня 2019 року, о 14.00 год. в каб.№ 202 за адресою:  вул. Широка, 31, м. Сарни.  

Плата за участь у конкурсі претенденту: 2850,00грн.,  згідно з кошторисом, на р/р 31411544017339, МФО899998, Код 37907940, міська рада.

Для довідок з питань проведення конкурсу звертатись за телефоном

(03655)3-56-55,  e-mail: miskaradas@gmail.com

 

 

 

 

 

  Керуючий справами

  міськвиконкому                                                          В.К.Бахно

           
                                              

 

 

 

 

Останні документи

Документи → Протоколи, рішення, результати поіменного голосування сесій ради → VIII скликання → 27 позачергова сесія від 27 лютого 2024 року
01 березня 2024
№1795 від 27 лютого 2024 року "Про схвалення проєкту договору про співробітництво Вирівської сільської територіальної громади та Сарненської міської територіальної громади"

Документи → Протоколи, рішення, результати поіменного голосування сесій ради → VIII скликання → 27 позачергова сесія від 27 лютого 2024 року
01 березня 2024
№1794 від 27 лютого 2024 року "Про затвердження Програми меліорації земель та захисту населених пунктів і сільськогосподарських угідь  Сарненської   міської  територіальної  громади Сарненського району Рівненської області від шкідливої ..."

Документи → Протоколи, рішення, результати поіменного голосування сесій ради → VIII скликання → 27 позачергова сесія від 27 лютого 2024 року
01 березня 2024
№1801 від 27 лютого 2024 року "Про внесення змін до Положення про постійні комісії Сарненської міської ради VІІІ скликання, затвердженого рішенням Сарненської міської ради від 20.11.2020 № 11 (зі змінами)"

Документи → Протоколи, рішення, результати поіменного голосування сесій ради → VIII скликання → 27 позачергова сесія від 27 лютого 2024 року
01 березня 2024
№1800 від 27 лютого 2024 року "Про внесення змін до рішення міської ради від 12.11.2020 № 08 «Про утворення виконавчого комітету ради, визначення його чисельності та затвердження персонального складу»"

Документи → Протоколи, рішення, результати поіменного голосування сесій ради → VIII скликання → 27 позачергова сесія від 27 лютого 2024 року
01 березня 2024
№1799 від 27 лютого 2024 року "Про надання згоди на списання паливно-мастильних матеріалів закладам загальної середньої освіти Сарненської міської ради "

Пошук документів