Рішення №402 від 19.11.2019 «Про недопущення перевізника-претендента (особа) до участі у конкурсі з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування № 6 «вул. Шарпака – ЦРЛ – вул. Шарпака», № 8 «вул. Перемоги – ЦРЛ – в

С А Р Н Е Н С Ь К А      М І С Ь К А      Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї      О Б Л А С Т І

ВИКОНАВЧИЙ   КОМІТЕТ

19 листопада 2019 року                                                                                             № 402

«Про недопущення   перевізника-претендента (особа)

до участі у конкурсі   з  перевезення  пасажирів  на

автобусних   маршрутах  загального користування

№ 6 «вул. Шарпака – ЦРЛ – вул. Шарпака»,

№ 8 «вул. Перемоги – ЦРЛ – вул. Перемоги»  в м. Сарни»

Відповідно до підпункту 1 пункту 12 "Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування", затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 № 1081 (із змінами), рішення конкурсного комітету Сарненської міської ради від 11.11.2019 (протокол №3, додається),  підпункту  12  пункту "а" статті 30 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконком міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Недопустити   перевізника-претендента (особа) до участі у конкурсі з перевезення пасажирів  на   автобусних   маршрутах  загального користування  № 6 «вул. Шарпака – ЦРЛ – вул. Шарпака», № 8 «вул. Перемоги – ЦРЛ – вул. Перемоги»  в м. Сарни»  у зв’язку з поданням до участі в конкурсі оформлених  документів не в повному обсязі, визначених умовами конкурсу (рішення  виконавчого комітету  від 01 жовтня 2019 року № 346), зокрема, не надано наступні документи:

• виписка або витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців ;
  • нотаріально завірена копія ліцензії на право надання послуг з перевезення пасажирів.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на керуючого справами  виконавчого комітету  Віктора Бахна.

Міський голова                                                                       Світлана УСИК

402-nedopuschennja-do-uchasti-u-konkursi.doc.doc

Документи → Проєкти рішень ради
29 березня 2024