№ 36 від 04 березня 2024 року "Про План основних заходів цивільного захисту Сарненської міської територіальної громади на 2024 рік"

С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

04  березня 2024 року                                                                                                         № 36

Про План основних заходів цивільного захисту

Сарненської міської територіальної громади на 2024 рік

Керуючись частиною 2 статті 19 Кодексу цивільного захисту України, пунктом 20 частини 4 статті 42, частиною 8 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та на підставі  розпорядження Рівненської ОВА від 27.02.2024 № 79 «Про план основних заходів цивільного захисту Рівненської області на 2024 рік» з метою подальшого вдосконалення підготовки і забезпечення готовності органів управління та сил цивільного захисту Сарненської міської територіальної громади до виконання завдань і дій за призначенням в мирний час та в умовах особливого періоду, зниження ризиків виникнення надзвичайних ситуацій та підвищення рівня захисту населення і територій:

1. Затвердити план основних заходів цивільного захисту Сарненської міської територіальної громади на 2024 рік (далі – План заходів) згідно з додатком.
  2. Структурним підрозділам Сарненської міської ради, підприємствам, установам та організаціям організувати і забезпечити виконання Плану заходів.
  3. Відділу з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту та мобілізаційної роботи Сарненської міської ради організувати постійний контроль за станом виконання Плану заходів, надавати департаменту цивільного захисту та охорони здоров’я населення Рівненської облдержадміністрації інформації про хід виконання Плану заходів за перше півріччя – до 15 липня 2024 року, за рік – до 15 січня 2025 року.
  4. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження міського голови від 24 лютого 2023 року № 44 «План основних заходів цивільного захисту Сарненської міської територіальної громади на 2023 рік»
  5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови Володимира Міщеню.

Міський голова                                                                                                            Руслан СЕРПЕНІНОВ

36-plan-zahodiv-cz.docx.docx

Документи → Проєкти рішень ради
09 травня 2024