С А Р Н Е Н С Ь К А   М І С Ь К А   Р А Д А

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

04 липня  2024 року                                                                                              № 149

Про скликання позачергової 29-ї сесії

міської ради восьмого скликання

Відповідно до пункту 8 частини 4 статті 42, частин 4, 10 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись Указом Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», затвердженим Законом України від 24 лютого 2022 року № 2102-ІХ, зі змінами, Регламентом Сарненської міської ради, затвердженим рішенням міської ради від 20.11.2020 № 13, зі змінами, у зв’язку з необхідністю виконання завдань і функцій державних органів на період дії воєнного стану в Україні:

1. Скликати позачергову 29-ту сесію міської ради восьмого скликання з 05 липня  2024 року.
  2. Провести пленарне засідання позачергової 29-ї сесії міської ради восьмого скликання 12 липня 2024 року о 14.00 у залі засідань Сарненської міської ради (м. Сарни, вул. Широка, 31) з орієнтовним порядком денним, що додається.
  3. Апарату міської ради:
    • довести до відома депутатів дату, час, місце проведення, орієнтовний порядок денний позачергової 29-ї сесії міської ради восьмого скликання, що додається, і графік проведення засідань постійних комісій;
    • забезпечити депутатів матеріалами позачергової 29-ї сесії міської ради восьмого скликання.
  4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на секретаря міської ради Андрія МИЧКУ.

Міський голова                                                                  Руслан СЕРПЕНІНОВ

до розпорядження міського голови

04  липня  2024 року № 149

ОРІЄНТОВНИЙ ПОРЯДОК ДЕННИЙ

ПОЗАЧЕРГОВОЇ  ДВАДЦЯТЬ ДЕВ’ЯТОЇ СЕСІЇ

Сарненської міської ради восьмого скликання

1. Про присвоєння звання «Почесний громадянин Сарненської міської територіальної громади» Банацькому А.Ф.
  2. Про встановлення ставок та пільг податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території Сарненської міської територіальної громади.
  3. Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Сарненської міської територіальної громади.
  4. Про затвердження змін до Програми підготовки та підтримки підрозділів територіальної оборони, Збройних Сил України та місцевого населення до участі в русі національного спротиву в Сарненській міській територіальній громаді на 2022 – 2024 роки.
  5. Про затвердження змін до Програми соціального захисту громадян «Турбота» на 2022 – 2024 роки.
  6. Про  затвердження змін до Програми цивільного захисту населення на   2022 – 2024 роки.
  7. Про затвердження Програми підтримки комунального підприємства готель «Случ» Сарненської міської ради на 2024 рік.
  8. Про затвердження Програми щодо реалізації Стратегії реформування  системи шкільного харчування на період до 2027 року у закладах освіти Сарненської міської територіальної громади на 2024-2025 роки.
  9. Про реорганізацію закладу дошкільної освіти (дитячий садок) «Дзвіночок» села Бутейки Сарненської міської ради шляхом приєднання до Бутейківської гімназії Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області.
  10. Про введення штатної одиниці в Комунальному закладі «Центр дитячої та юнацької творчості» Сарненської міської ради.
  11. Про дострокове припинення повноважень депутата Сарненської міської ради VІІІ скликання Серпенінова Олександра Петровича.
  12. Про внесення змін до рішення міської ради від 20.11.2020 №11 «Про постійні комісії Сарненської міської ради VІІІ скликання».
  13. Про внесення змін до Регламенту Сарненської міської ради VIII скликання та Положення про постійні комісії Сарненської міської ради VIII скликання.
  14. Про уповноваження посадових осіб діяти в порядку самопредставництва в суді та затвердження Положення про відділ по управлінню природними ресурсами, регулювання земельних відносин  Сарненської міської ради (нова редакція).
  15. Про затвердження розпоряджень Сарненського міського голови, виданих у міжсесійний період, та рішень виконавчого комітету, прийнятих у міжсесійний період.
  16. Про затвердження висновків про вартість майна.
  17. Про затвердження детального плану території. ля будівництва індивідуальних житлових будинків по вул. Курчатова (Британська) в м. Сарни).
  18. Про затвердження генерального плану території с. Велихів Сарненської міської територіальної громади Сарненського району Рівненської області.
  19. Про розроблення містобудівної документації «Внесення змін до генерального плану території с. Костянтинівка Сарненського району Рівненської області».
  20. Про розроблення містобудівної документації «Внесення змін до генерального плану території  с. Мале Вербче Сарненського району Рівненської області».
  21. Про внесення змін до бюджету Сарненської міської територіальної громади на 2024 рік.
  22. Про розгляд листів, заяв, звернень громадян, підприємств, установ і організацій Сарненської міської ради із земельних питань.
  23. Різне.

Керуючий справами

виконавчого комітету міської ради                                                    Вячеслав ШИМКО

№ 149 від 04 липня 2024 року "Про скликання позачергової 29-ї сесії міської ради восьмого скликання".doc