С А Р Н Е Н С Ь К А   М І С Ь К А   Р А Д А

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

11  квітня  2023 року                                                                                  № 73

Про скликання  позачергової 20-ї сесії

міської  ради восьмого скликання

Відповідно до пункту 8 частини 4 статті 42, частин 4, 10 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись Указом Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», затвердженим Законом України від 24 лютого 2022 року № 2102-ІХ (зі змінами),  Регламентом Сарненської міської ради, затвердженим рішенням міської ради від 20.11.2020 № 13 (зі змінами), у зв’язку з необхідністю виконання завдань і функцій державних органів на період дії воєнного стану в Україні:

1. Скликати позачергову 20-ту сесію міської ради восьмого скликання 13 квітня 2023 року та провести дистанційне пленарне засідання позачергової 20-ї сесії міської ради восьмого скликання 13 квітня 2023 року о 15:00 за допомогою технічних засобів аудіо- та/або відео-комунікації  з орієнтовним порядком денним, що додається.
  2. Апарату міської ради довести до відома депутатів дату, час, спосіб проведення, орієнтовний порядок денний позачергової 20-ї сесії міської ради восьмого скликання.
  3. Технічне забезпечення проведення сесії в режимі онлайн покласти на відділ інформаційно-комп’ютерного забезпечення.
  4. Організаційне забезпечення проведення сесії покласти на організаційний відділ міської ради.
  5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника міського голови Івана НАЗАРЦЯ.

Міський голова                                                                  Руслан СЕРПЕНІНОВ

Додаток

до розпорядження міського голови                                                                                   11  квітня  2023 року

ОРІЄНТОВНИЙ ПОРЯДОК ДЕННИЙ

ПОЗАЧЕРГОВОЇ  ДВАДЦЯТОЇ СЕСІЇ

Сарненської міської ради восьмого скликання

1. Про внесення змін до Програми підготовки територіальної оборони та місцевого населення до участі в русі національного спротиву в Сарненській міській територіальній громаді на 2022 – 2024 роки.

Доповідає: Назарець Іван Петрович  – перший заступник міського голови.

1. Про затвердження змін до цільової Програми соціального захисту громадян «Турбота» на 2022-2024 роки.

Доповідає:  Малецька Анна Юріївна – начальник відділу соціального захисту

міської ради.

1. Про внесення змін до бюджету Сарненської міської територіальної громади на 2023 рік.

Доповідає: Радько Олена Анатоліївна – начальник фінансового  управління

Сарненської міської ради.

1. Різне.

Керуючий справами