№40а від 18 березня 2022 року "Про скликання позачергової 12-ї сесії міської ради восьмого скликання"

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

18 березня 2022 року                                                                                       № 40а

Про скликання  позачергової 12-ї сесії

міської  ради восьмого скликання

Відповідно до пункту 8 частини 4 статті 42, частин 4, 10 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись Регламентом Сарненської міської ради, затвердженим рішенням міської ради від 20.11.2020 № 13 (зі змінами), керуючись Указом Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні» та Законом України «Про затвердження Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні», у зв’язку необхідністю виконання завдань і функцій державних органів на період дії воєнного стану в Україні:

1. Скликати позачергову 12-ту сесію міської ради восьмого скликання                             21  березня 2022 року та провести дистанційне пленарне засідання позачергової 12-ї сесії міської ради восьмого скликання 21 березня 2022 року о 15.00 за допомогою технічних засобів аудіо- та/або відео-комунікації  з орієнтовним порядком денним, що додається.
  2. Апарату міської ради довести до відома депутатів дату, час, спосіб проведення, орієнтовний порядок денний позачергової 12-ї сесії міської ради восьмого скликання.
  3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на секретаря міської ради Андрія МИЧКУ.

Міський голова                                                                      Руслан СЕРПЕНІНОВ

Додаток

до розпорядження міського голови                                                                              18 березня  2022 року

№ 40а

ОРІЄНТОВНИЙ ПОРЯДОК ДЕННИЙ

ПОЗАЧЕРГОВОЇ  ДВАНАДЦЯТОЇ СЕСІЇ

Сарненської міської ради восьмого скликання

1. Про внесення змін до Програми запобігання виникненню, ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій та протидії пожежам у природних екосистемах Сарненської міської територіальної громади на 2022 – 2024 роки.
  2. Про внесення змін до Програми підготовки територіальної оборони та місцевого населення до участі в русі національного спротиву в Сарненській міській територіальній громаді  на 2022 - 2024 роки.
  3. Про внесення змін до  Програми розвитку вторинної/спеціалізованої медичної допомоги на території  громади та фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Сарненська центральна районна лікарня» Сарненської міської ради на 2022-2024 роки.
  4. Про затвердження Програми фінансової підтримки комунального підприємства готель «Случ» Сарненської міської ради на 2022 рік.
  5. Про передачу бензину з балансу Комунальної установи «Інспекція з благоустрою м. Сарни» Сарненської міської ради на баланс Сарненської міської ради.
  6. Про визнання головного розпорядника бюджетних коштів на 2022 рік  щодо здійснення окремих видатків.
  7. Про надання згоди на списання паливно-мастильних матеріалів у період особливого правового режиму воєнного стану.
  8. Про внесення змін до бюджету Сарненської міської територіальної громади на 2022 рік.
  9. Різне.

Секретар  міської ради                                                                     Андрій МИЧКА

26 квітня 2024
№ від 26 квітня 2024 року "Про схвалення Програми забезпечення депутатської діяльності депутатів Сарненської міської ради на 2025-2027 роки"