С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

02 липня  2024 року                                                                                          № 146

Відповідно до пункту 20 частини 4 статті 42,частини 8 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту» (зі змінами), «Про позашкільну освіту» (зі змінами), на виконання Програми розвитку творчо обдарованої учнівської  молоді закладів освіти Сарненської міської територіальної громади на 2022-2024 роки, затвердженої рішенням Сарненської міської ради від 23.12.2021 № 700 (зі змінами), протоколу від 21.06.2024 № 2 засідання комісії для виплати грошової винагороди творчо обдарованій учнівській молоді закладів освіти Сарненської міської територіальної громади у 2024 році:

1. Виплатити грошову винагороду творчо обдарованій учнівській молодізакладів освіти Сарненської міської територіальної громади, а саме:здобувачам освіти, які отримали найвищий бал за результатами національного мультипредметного тесту, за рахунок коштів бюджету Сарненської міської територіальної громади, відповідно до додатку, що додається.
  2. Управлінню освіти Сарненської міської ради здійснити виплату коштів згідно з пунктом 1 цього розпорядження в межах бюджетних асигнувань, затверджених на Програму розвитку творчо обдарованої учнівської молоді закладів освіти Сарненської міської територіальної громади на 2024 рік.
  3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови Володимира МІЩЕНЮ.

Міський голова                                                                                    Руслан СЕРПЕНІНОВ

№ 146 від 02 липня 2024 року "Про виплату грошової винагороди творчо обдарованій учнівській  молоді закладів освіти Сарненської міської територіальної громади у 2024 році".docx

16 вересня 2024
Про надання статусу дитини, яка  постраждала  внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, Городнюку Юрію Сергійовичу