№ 80 від 11 квітня 2024 року "Про визначення уповноваженої особи органу опіки і піклування для недієздатних осіб, яким не призначено опікуна чи піклувальника або втрачено з ним зв’язок під час надзвичайного або воєнного стану в Україні "

С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

11 квітня 2024 року                                                                                                                  № 80

Про визначення уповноваженої особи органу опіки і

піклування для недієздатних осіб, яким не призначено

опікуна чи піклувальника або втрачено з ним зв’язок

під час надзвичайного або воєнного стану в Україні

або окремих її місцевостях

Розглянувши звернення  комунального закладу «Рівненський психоневрологічний інтернат» Рівненської обласної ради від 03.04.2024 №317, відповідно до постанови Кабінету Міністрів від 04.03.2004 № 269 «Про затвердження Порядку перерахування органами Пенсійного фонду України або структурними підрозділами з питань соціального захисту населення районних, районних у м. Києві державних адміністрацій, виконавчих органів міських рад коштів установам (закладам), у яких особи перебувають на повному державному утриманні, та їх використання» (із змінами), п.2 постанови Кабінету Міністрів України від 01.10.2014  № 509 «Про облік внутрішньо переміщених осіб» (із змінами), відповідно до п. 20, 20-1 постанови Кабінету Міністрів України від 20.03.2022 № 332 «Деякі питання виплати допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам» (із змінами), керуючись статею 66 Цивільного кодексу України, пунктом 20 частини 4 статті 42, частиною 8 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Визначити Комунальний заклад «Рівненський психоневрологічний інтернат» Рівненської обласної ради, в особі його директора Добридніка Миколи Мусійовича, члена опікунської ради, уповноваженою особою органу опіки і піклування для недієздатних осіб, яким не призначено опікуна чи піклувальника або втрачено з ним зв’язок під час надзвичайного або воєнного стану в Україні або окремих її місцевостях та які перебувають на утриманні у цьому закладі згідно з додатком 1, на період перебування цих громадян на території Сарненської міської територіальної громади.
  2. Визначити Добридніка Миколу Мусійовича уповноваженою особою органу опіки і піклування для недієздатних осіб, зазначених у п.1 цього розпорядження, відповідальною особою за подання документів для призначення виплати допомоги на проживання внутрішньо переміщених недієздатних осіб.
  3. Подати це розпорядження на затвердження виконавчому комітету Сарненської міської ради.
  4. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження міського голови від 29 липня 2022 року № 161 «Про призначення уповноваженої особи органу опіки і піклування для недієздатних осіб, що прибули з тимчасово окупованих територій» (із змінами).
  5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника Івана НАЗАРЦЯ.

Міський голова                                                                                        Руслан СЕРПЕНІНОВ

Про визначення уповноваженої особи органу опіки і піклування для недієздатних осіб, яким не призначено опікуна чи піклувальника або втрачено з ним зв’язок під час надзвичайного або воєнного стану в Україні або окремих її місцевостях.docx

Документи → Розпорядження міського голови → 2024 рік → Квітень
30 квітня 2024