№161 від 29 липня 2022 року "  Про призначення уповноваженої особи органу опіки і піклування для недієздатних осіб, що прибули з тимчасово окупованих територій"

С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

29 липня 2022 року                                                                                          № 161

Про призначення уповноваженої особи

органу опіки і піклування для недієздатних осіб,

що прибули з тимчасово окупованих територій

Розглянувши звернення КЗ «Урвенський психоневрологічний інтернат» Рівненської обласної ради, протокол опікунської ради при виконавчому комітеті Сарненської міської ради від 29.07.2022 № 8, відповідно до постанови КМУ від 04.03.2004 № 269 «Про затвердження Порядку перерахування органами Пенсійного фонду України або структурними підрозділами з питань соціального захисту населення районних, районних у м. Києві державних адміністрацій, виконавчих органів міських рад коштів установам (закладам), у яких особи перебувають на повному державному утриманні, та їх використання» (із змінами), п.2 постанови КМУ від 01.10.2014  № 509 «Про облік внутрішньо переміщених осіб» (із змінами), відповідно до п. 6 постанови КМУ від 20.03.2022 № 332 «Деякі питання виплати допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам» (із змінами), керуючись пунктом 20 частини 4 статті 42, частиною 8 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Призначити Чорну Наталію Володимирівну, члена опікунської ради, уповноваженою особою органу опіки і піклування для недієздатних осіб (яким опікуна не призначено або з опікуном яких втрачено зв’язок під час дії надзвичайного або воєнного стану в Україні), які прибули з тимчасово окупованих територій, згідно списку, що додається, на період перебування цих громадян на території Сарненської міської територіальної громади.
  2. Визначити уповноважену особу органу опіки і піклування для недієздатних осіб, Чорну Наталію Володимирівну, відповідальною особою за поданнядокументів для призначення виплати допомоги на проживання внутрішньо переміщених недієздатних осіб, згідно доданого списку.
  3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника Івана НАЗАРЦЯ.

Міський голова                                                                       Руслан СЕРПЕНІНОВ

23 квітня 2024
№ від 23 квітня 2024 року "Про затвердження подання до суду про призначення опікуна для недієздатної особи"

Документи → Розпорядження міського голови → 2024 рік → Квітень