С А Р Н Е Н С Ь К А   М І С Ь К А   Р А Д А

МІСЬКОГО  ГОЛОВИ

11 жовтня 2023 року                                                                                                  № 215

Про безоплатну передачу майна з комунальної власності Сарненської міської територіальної громади та з балансу Комунального підприємства Сарненської міської ради «Екосервіс»

Враховуючи звернення військової частини А0153 Міністерства оборони України від 10.10.2023 № 56/2712, лист Комунального підприємства Сарненської міської ради «Екосервіс» від 11.10.2023 № 1110/01-13, з метою забезпечення виконання заходів правового режиму воєнного стану та оперативного забезпечення військовослужбовців:

1. Передати безоплатно з комунальної власності Сарненської міської територіальної громади та з балансу Комунального підприємства Сарненської міської ради «Екосервіс» у власність військовій частині А0153 Міністерства оборони України круглі лісоматеріали – сосна d20-24, у кількості 54 (п’ятдесят чотири) куб. м, загальною вартістю 89040,60 (вісімдесят дев’ять тисяч сорок гривень 60 копійок) гривень.
  2. Комунальному підприємству Сарненської міської ради «Екосервіс» спільно із військовою частиною А0153 Міністерства оборони України створити комісію по прийманню-передачі майна, вказаного у пункті 1 цього розпорядження.
  3. Комісії, вказаній у пункті 2 цього розпорядження, оформити акти приймання-передачі майна у відповідності до норм чинного законодавства із погодженням останніх з начальником Сарненської районної військової адміністрації та подати на затвердження Сарненському міському голові.
  4. Це розпорядження міського голови та акт приймання-передачі майна, визначений пунктом 3 цього розпорядження, підлягають затвердженню міською радою.
  5. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою, а організацію виконання покласти на заступника міського голови Володимира МІЩЕНЮ.

Міський голова                                                                             Руслан СЕРПЕНІНОВ

215-lis-ekoservis.doc.doc

20 травня 2024
№ від 20 травня 2024 року "Про тимчасове призупинення освітнього процесу закладів дошкільної освіти Сарненської міської ради у літній період 2024 року"