№213 від 10 жовтня 2023 року "Про створення комісії по передачі майна"

С А Р Н Е Н С Ь К А   М І С Ь К А   Р А Д А

МІСЬКОГО  ГОЛОВИ

10 жовтня  2023 року                                                                                                               № 213

Про створення комісії по
передачі майна

На виконання  рішення Сарненської міської ради VІIІ скликання від 06.10.2023 року  № 1566 «Про безоплатну передачу Кочубеївській сільській територіальній громаді майна», керуючись Законом України»,«Про місцеве самоврядування в Україні»:

1.Створити комісію про передачу з балансу Сарненської міської ради майно, визначене рішенням Сарненської міської ради від 06.10.2023 року  №1566 «Про безоплатну передачу Кочубеївській сільській територіальній громаді майна», на баланс Кочубеївської сільської військової адміністрації, у складі:

Міщеня В.П.             - заступник міського голови;

Шостак Я.С.             - начальник  відділу управління комунальною власністю;

Думніцька О.П.        - начальник відділу фінансово-господарського  забезпечення – головний бухгалтер;

Карпова О.М.           - начальник юридичного відділу Сарненської міської ради;

Соломка В.А.           - завідувач господарством відділу фінансово-господарського забезпечення Сарненської міської ради;

Костюк Л.С.             - начальник Кочубеївської сільської військової  адміністрації.

2. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою, а організацію виконання покласти на заступника міського голови Володимира МІЩЕНЮ.

Виконуючий обов'язки

міського голови                                                                                               Іван НАЗАРЕЦЬ

Про створення комісії по передачі майна.doc.doc

17 травня 2024