№271 від 28 жовтня 2022 року "Про затвердження акта приймання-передачі"

С А Р Н Е Н С Ь К А   М І С Ь К А   Р А Д А

МІСЬКОГО  ГОЛОВИ

28 жовтня 2022 року                                                                                          № 271

Про затвердження акта приймання-передачі

На виконання розпорядження  Сарненського міського голови від 19.10.2022 № 258 «Про безоплатну передачу майна з комунальної власності Сарненської міської територіальної громади та з балансу Комунального підприємства «САРНИ-АРЕНА» Сарненської міської ради військовій частині А4246 Міністерства оборони України», з метою забезпечення виконання заходів правового режиму воєнного стану, оперативного забезпечення військовослужбовців засобами захисту:

1. Затвердити акт приймання-передачі майна з комунальної власності Сарненської міської територіальної громади та з балансу Комунального підприємства «САРНИ-АРЕНА» Сарненської міської ради військовій частині А4246 Міністерства оборони України, загальною вартістю 42669,99 (сорок дві тисячі шістсот шістдесят дев’ять гривень 99 копійок) гривень, що додається.
  2. Це розпорядження міського голови та акт приймання-передачі майна, визначеного пунктом 1 цього розпорядження, підлягають затвердженню міською радою.
  3. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою, а організацію виконання покласти на заступника міського голови Володимира МІЩЕНЮ.

Міський голова                                                                        Руслан СЕРПЕНІНОВ

26 квітня 2024
№ від 26 квітня 2024 року "Про схвалення змін до Програми підтримки творчих колективів, аматорських об’єднань, виконавців, митців, діячів культури, учнів мистецьких шкіл громади на  2022-2024 роки"

26 квітня 2024