№ 237 від 26 жовтня 2023 року "Про створення робочої групи щодо проведення аналізу дотримання порядку та умов використання надр структурними підрозділами ДП «Ліси України»"

С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

26 жовтня 2023 року                                                                                                            № 237

Керуючись статтею 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», протокольним дорученням з організації виконання пропозицій, зауважень, висловленим депутатом на пленарному засіданні позачергової двадцять четвертої сесії міської ради 06 жовтня 2023 року, щодо проведення аналізу дотримання порядку та умов використання надр структурними підрозділами ДП «Ліси України» на наданих їм у користування земельних ділянках та беручи до уваги депутатське звернення депутата Сарненської міської ради Анатолія  Босюка:

1. Створити робочу групу щодо проведення аналізу дотримання порядку та умов використання надр структурними підрозділами ДП «Ліси України» на наданих їм у користування земельних ділянках на території Сарненської міської територіальної громади та щодо проведення аналізу і визначення місць стихійних родовищ корисних копалин у такому складі:

1.

Мацков Олександр Валерійович

- начальник відділу по управлінню природними ресурсами, регулювання земельних відносин, голова робочої групи

2.

Карпович Анастасія Анатоліївна

- головний спеціаліст організаційного відділу, секретар робочої групи

3.

Ковальчук Роман Анатолійович

- начальник відділу агропромислового розвитку, член робочої групи

4.

Шило Світлана Миколаївна

- головний спеціаліст юридичного відділу, член робочої групи

5.

Янок Ігор Михайлович

- начальник відділу соціально-економічного розвитку, член робочої групи

6.

Босюк Анатолій Ярославович

- депутат міської ради, член робочої групи

7.

Заболотний Ігор Іванович

- депутат міської ради, член робочої групи

8.

- староста відповідного старостинського округу, член робочої групи

9.

- представник ДП «Ліси України», член робочої групи, за згодою

1. Контроль за виконанням розпорядження покласти на секретаря міської ради Андрія МИЧКУ.

Міський голова                                                                                                    Руслан СЕРПЕНІНОВ

237-robocha-grupa.doc.doc

Документи → Розпорядження міського голови → 2024 рік → Травень
09 травня 2024