№289 від 15 листопада 2022 року "Про створення тимчасової робочої групи для проведення інвентаризації тимчасових споруд на території Сарненської міської територіальної громади "

У  К  Р  А  Ї  Н  А

С А Р Н Е Н С Ь К А   М І С Ь К А   Р А Д А

МІСЬКОГО  ГОЛОВИ

15 листопада2022 року                                                   289

Про створення тимчасової робочої групи

для проведення інвентаризації тимчасових

споруд на території Сарненськоїміської

територіальної громади

Відповідно до ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», п.5 ст.16, п.3 ст.40 Закону України «Про благоустрій населених пунктів» та на виконання рішенняСарненської міської ради від 11.11.2022 № 1007«Про тимчасове користування окремими елементами благоустрою комунальної власності для розміщення тимчасових споруд з метою провадження підприємницької діяльності на територіїСарненської міської територіальної громади»,з метою встановлення правомірності тимчасовогокористування окремими елементами благоустрою комунальної власності для розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності та забезпечення надходження доходів до бюджету Сарненської міської територіальної громади та для проведення інвентаризації тимчасових споруд на території громади:

1. Створити тимчасову робочу групу у наступному складі:

Шостак Яна Сергіївна

Ражик Ярослав Миколайович

Дудар Ольга Миколаївна

Мацков Олександр Валерійович

Шило  Світлана Миколаївна

начальник відділу управління

комунальною власністю

управління  ЖКГ, транспорту,

містобудування,

архітектури та управління

комунальною власністю, голова тимчасової робочої групи;

начальник відділу архітектури та містобудування Сарненської міської ради, заступник голови тимчасової робочої групи;

головний спеціаліст відділу управліннякомунальною власністю  управління  ЖКГ, транспорту, містобудування,

архітектури та управління

комунальною власністю, секретар комісії;

начальник відділу по управлінню природними ресурсами, регулювання земельних відносин Сарненської міської ради;

головний спеціаліст відділу юридичного відділуСарненської міської ради;

Шапірко Андрій Валентинович                       керівник КУ «Інспекція  з благоустрою                      Сарненської міської територіальної громади».

2. В разі проведення інвентаризації тимчасових споруд на території старостинських округів до складу тимчасової робочої групи входять старости відповідних старостинських округів за посадою.

3. Тимчасовій робочій групі провести інвентаризацію тимчасових споруд на територіїСарненської міської територіальної громади з метою приведення їх розміщення до норм чинного законодавства, недопущення безоплатного використання окремих елементів благоустрою комунальної власності для розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності та забезпечення надходження коштів до бюджетуСарненської міської територіальної громади.

4. Тимчасовій робочій групі надати звіт про проведену роботу Сарненському міському голові.

5. Затвердити Положення про тимчасову робочу групу для проведення інвентаризації тимчасових споруд на території Сарненськоїміської територіальної громади (додається).

6. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою, а організацію виконання покласти на заступникаміського голови Володимира МІЩЕНЮ.

Міський голова                                                                             Руслан СЕРПЕНІНОВ

289-inventarizacija-ts.doc.doc

27 березня 2024
№ від 27 березня 2024 року "Про погодження місця для надання послуг з прокату електросамокатів"