№ 157 від 08 серпня 2023 року "Про організацію проведення щоквартальних перевірок (обстежень) захисних споруд цивільного захисту на території громад"

С А Р Н Е Н С Ь К А   М І С Ь К А   Р А Д А

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

08  серпня  2023 року                                                                                                                         № 157

Керуючись статтями 42, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  статтею 19 Кодексу цивільного захисту України, Законом України «Про правовий режим воєнного стану», розпорядженням Кабінету Міністрів України від 24.02.2022 № 179-р «Про організацію функціонування єдиної державної системи цивільного захисту в умовах воєнного стану», постановою Кабінету Міністрів України від 10.03.2017 № 138 «Деякі питання використання захисних споруд цивільного захисту» зі змінами, наказом Міністерства внутрішніх справ України від 09.07.2018  № 579 «Про затвердження вимог з питань використання та обліку фонду захисних споруд цивільного захисту», зареєстрованим у Міністерстві юстиції України  30.07 2018  за № 879/32331 зі змінами (надалі – Наказ), на виконання доручення першого заступника голови Рівненської обласної державної адміністрації від 31.07.2023  №дор 53/01-17/23 та з метою контролю, і покращення  стану готовності захисних споруд цивільного захисту до укриття населення:

1. Структурним підрозділам Сарненської міської ради, підприємствам, організаціям та установам, незалежно від форми власності та господарювання на території Сарненської міської територіальної громади, що утримують захисні споруди цивільного захисту та розташовані на території Сарненської міської територіальної громади:

1.1. Утворити комісію з проведення оцінки стану готовності захисних споруд цивільного захисту або оцінки об'єкта щодо можливості його використання для укриття населення як найпростішого укриття. До складу комісії залучити фахівців відділу з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту та мобілізаційної роботи Сарненської міської ради, Сарненських районних управлінь ГУ ДСНС України у Рівненській області, ГУ Держпродспоживслужби в Рівненській області та Сарненського районного відділу ГУ НП України у Рівненській області.

1.2.  Створеній  комісії здійснювати щоквартальні перевірки (обстеження)  стану захисних споруд,  під час яких здійснювати фото-, відео фіксацію, за їх результатами   складати на :

- сховища, протирадіаційні укриття - акт оцінки стану готовності захисної споруди цивільного захисту, за встановленою додатком  11 до вимог щодо утримання та експлуатації захисних споруд  Наказу формою;

-  найпростіші укриття – акт огляду об’єкта (будівлі, споруди, приміщення) щодо можливості його використання для укриття населення як найпростішого укриття, за встановленою додатком  6 до вимог щодо утримання та експлуатації захисних споруд Наказу формою.

1.3.  Надавати інформацію про проведення перевірок (обстежень) стану захисних споруд  до відділу з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту та мобілізаційної роботи Сарненської міської ради до 10 числа третього місяця кварталу (починаючи з 10 вересня 2023 року) за формою, що додається.

1.4. Утримання захисних споруд цивільного захисту здійснювати відповідно до вимог Наказу.

2. Відділу з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту та мобілізаційної роботи Сарненської міської ради узагальнену інформацію  до департаменту цивільного захисту та охорони здоров’я населення Рівненської обласної державної адміністрації і Головного управління ДСНС України у Рівненській області надавати до 18 числа третього місяця кварталу (починаючи з 18 вересня 2023 року) згідно встановлених форм.

3. Відділу з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту та мобілізаційної роботи Сарненської міської ради підготувати та подати на розгляд комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Сарненської міської ради матеріали  для розгляду питання щодо стану захисних споруд на території громади.

4. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження міського голови від 02.03.2023 № 50 «Про організацію проведення оцінки стану готовності захисних споруд цивільного захисту на території громади».

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови Володимира МІЩЕНЮ.

Міський голова                                                                                                            Руслан СЕРПЕНІНОВ

157-perevirka-zahisnih-sporud.doc.doc

17 травня 2024
№ від 17 травня 2024 року "Про затвердження акта обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню"