№268 від 26 жовтня 2022 року "Про відповідальних за облік, зберігання і використання печаток"

С А Р Н Е Н С Ь К А   М І С Ь К А   Р А Д А

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

26 жовтня 2022 року                                                                                         № 268

Про відповідальних за облік, зберігання і використання печаток

Керуючись статтею 19, частиною 3 статті 140 Конституції України, пунктом 20 частини 4 статті 42, частиною 8 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 13 Закону України «Про адміністративні послуги», відповідно до статті 2 Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні», постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Примірного положення про центр надання адміністративних послуг» від 20.02.2013 № 118 зі змінами, Правил організації діловодства та архівного зберігання документів у державних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах і організаціях, затверджених наказом Міністерства юстиції України від 18.06.2015 № 1000/5, зареєстровано в Міністерстві юстиції України 22.06.2015 за № 736/27181:

1. Призначити Матвієнко Ніну Анатоліївну – в.о. начальника Центру надання адміністративних послуг Сарненської міської ради (далі – ЦНАП), відповідальною за зберігання печаток та внутрішнього штампу, що використовує ЦНАП для оформлення документів, відтиск яких зображений у додатку 1 до цього розпорядження.
  2. Призначити: Мельник Наталію Григорівну, Харечко Наталію Степанівну, Конько Яну Ярославівну, Аверкіну Катерину Миколаївну, Троць Антоніну Петрівну, Поліщук Людмилу Йосипівну, Филипову Вікторію Володимирівну, Заяць Інну Миколаївну, Куліш Тетяну Володимирівну, Білотіл Тетяну Василівну, Яцуту Людмилу Дмитрівну – адміністраторів ЦНАП, які надають адміністративні послуги у старостинських округах Сарненської міської територіальної громади, де створено віддалені робочі місця, відповідальними за зберігання номерних печаток, що використовуються для оформлення документів, відтиск яких зображений у додатку 2 до цього розпорядження.
  3. Начальнику загального відділу Олені Іванковій забезпечити внесення відповідного запису до журналу обліку печаток, що застосовуються в Сарненській міській раді.
  4. Додатки до цього розпорядження є невід’ємною його частиною.
  5. Розпорядження Сарненського міського голови від 24.02.2021 № 26 «Про відповідальних за облік, зберігання і використання печаток у Сарненській міській раді», від 17.05.2021 № 89 «Про відповідальних за облік, зберігання і використання печаток у Сарненській міській раді» визнати такими, що втратили чинність.
  6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керуючого справами виконавчого комітету Вячеслава ШИМКА.

Міський голова                                                                       Руслан СЕРПЕНІНОВ

268-cnap-vidpovidalni-za-pechatki.docx.docx

26 квітня 2024
№ від 26 квітня 2024 року "Про схвалення змін до Програми підтримки творчих колективів, аматорських об’єднань, виконавців, митців, діячів культури, учнів мистецьких шкіл громади на  2022-2024 роки"