№185 від 10 серпня 2022 року "Про створення комісії з визначення  спортсменів, тренерів, спортивних команд Сарненської міської територіальної громади на 2022-2024 рокина отримання щомісячної підтримки"

С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

10 серпня 2022 року                                                                                    № 185

Відповідно до пункту 20 частини 4 статті 42,частини 8 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Закону України «Про фізичну культуру і спорт», на виконання Програми підтримки спортсменів, тренерів, спортивних команд Сарненської міської територіальноїгромади на 2022-2024 роки», схваленої рішенням виконавчого комітету від 09.07.2021 № 365 та затвердженоїрішенням міської ради від 14.07.2021 № 335, зі змінами:

1. Створити комісію з визначенняспортсменів, тренерів, спортивних командСарненської міськоїтериторіальної громади на 2022-2024 роки на отримання щомісячної підтримки, у складі:

• НАЗАРЕЦЬ Іван Петрович, голова комісії, перший заступник Сарненського міського голови;

• МИХАЙЛИЦЬКИЙ Віктор Олександрович, секретар комісії, начальник відділу фізичної культури та спортууправління культури, туризму, молоді таспорту Сарненської міської ради;

• ЄВТУШОК Олена Іванівна, член комісії, головний бухгалтер центру фінансово-господарського забезпечення управління культури, туризму, молоді таспорту Сарненської міської ради;

• ПАРАНИЦЯ Наталія Миколаївна, член комісії, заступник голови постійної комісії Сарненської міської радизпитань освіти, культури, молоді та спорту;

• РАДЬКО Олена Анатоліївна, член комісії, начальник фінансового управління Сарненської міської ради;

• РАКОВЕЦЬ Едуард Кирилович, член комісії, начальник управління культури, туризму, молоді таспорту Сарненської міської ради;

• ШАПІРКО Максим Миколайович, член комісії, голова постійної комісії Сарненської міської ради з питань бюджету, фінансів та соціальної політики.

1. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника міського голови Івана НАЗАРЦЯ.

Міський  голова                                                     Руслан СЕРПЕНІНОВ

Документи → Розпорядження міського голови → 2024 рік → Березень
18 березня 2024
№ 58 від 18 березня 2024 року "Про  обґрунтування підстави для здійснення закупівлі"

18 березня 2024
№ від 18 березня 2024 року "Про розгляд звернення ФОП Дебелого М.В.  щодо надання дозволу на здійснення благоустрою території загального користування"

18 березня 2024
№ від 18 березня 2024 року "Про погодження руху великогабаритних транспортних засобів вулицями комунальної власності м. Сарни гр. Шапірку В.В."

18 березня 2024
№ від 18 березня 2024 року "Про погодження руху великогабаритних транспортних засобів вулицями комунальної власності м. Сарни гр. Лемку М.С."

Документи → Розпорядження міського голови → 2024 рік → Березень
18 березня 2024
№ 57 від 13 березня 2024 року "Про затвердження акта приймання-передачі майна"