С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї  О Б Л А С Т І

(VIII  С К Л И К А Н Н Я)

16  лютого  2022 року                                                                                               № 742

Керуючись пунктом 22 частини 1 статті 26, статтею 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням із постійними комісіями міської ради, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести до Програми підтримки спортсменів, тренерів, спортивних команд Сарненської міської територіальної громади на 2022-2024 роки, затвердженої рішенням міської ради від 14.07.2021 № 335 (зі змінами), зміни, схвалені рішенням виконавчого комітету міської ради від 14 лютого 2022 року № 84, а саме:

1.1 у тексті Програми слова «спортсмени-інваліди» замінити на слова «спортсмени з інвалідністю» у відповідних відмінках;

1.2 у додатку до Програми:

- пункти 5.2 та 5.3 доповнити словами «Ігри Воїнів»;

- пункти 5.4 та 5.5 доповнити словами «Ігри нескорених»;

- пункт 6 викласти в новій редакції, а саме:

«6. Встановити щомісячні доплати до премій за звання (за умови: спортсмен або  тренер має бути діючим і брати участь у змаганнях протягом року):

- Заслужений тренер України                                               - 500 грн;

- Заслужений майстер спорту                                               - 500 грн;

- Майстер спорту України міжнародного класу                  - 300 грн;

- Майстер спорту України                                           - 200 грн».

1. Фінансовому управлінню Сарненської міської ради передбачати кошти на виконання заходів Програми при внесенні змін до бюджету Сарненської міської територіальної громади на 2022-2024 роки, у межах реальних фінансових ресурсів.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань освіти, культури, молоді та спорту (Оксана КУЛІШ) та на першого заступника міського голови Івана НАЗАРЦЯ.

Міський голова                                                                        Руслан СЕРПЕНІНОВ

№742 від 16 лютого 2022 року "Про внесення змін до Програми  підтримки спортсменів, тренерів, спортивних команд Сарненської міської територіальної громади на 2022-2024 роки".docx

28 березня 2024

Документи → Розпорядження міського голови → 2024 рік → Березень