№171 від 01 серпня 2022 року "Про здійснення повноважень у сфері надання адміністративних послуг з державної реєстрації актів цивільного стану"

С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

01 серпня 2022 року

Про здійснення повноважень у сфері

надання адміністративних послуг

з державної реєстрації актів цивільного стану

Відповідно до підпункту 5 пункту «б» частини 1 статті 38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 4 та частини 2 статті 6 Закону України «Про державну реєстрацію актів цивільного стану», пунктів 2.5, 3.2, 3.3, 3.6, 4.2.3, 4.3, 5.4, 5.5, 5.6 Порядку ведення обліку і звітності про використання бланків свідоцтв про державну реєстрацію актів цивільного стану, а також їх зберігання, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 29.10.2012 року № 1578/5, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 02.11.2012 року за № 1845/22157, керуючись статтями 26, 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», беручи до уваги узгодженне рішення від 21 липня 2022 року про взаємодію та співпрацю між Сарненською міською радою та Західним міжрегіональним управлінням юстиції (м.Львів):

1. Визначити відділ «Центр надання адміністративних послуг» Сарненської міської ради (вул.Демократична, 46, м.Сарни, Рівненська область, Україна, 34502) (надалі – ЦНАП), як структурний підрозділ, у якому надаватимуться адміністративні послуги з державної реєстрації актів цивільного стану.
  2. Визначити адміністраторів відділу ЦНАП, згідно з додатком, уповноваженими особами за надання адміністративних послуг з державної реєстрації актів цивільного стану та отримання доступу до Державного реєстру актів цивільного стану.
  3. Визначити адміністраторів відділу ЦНАП, згідно з додатком, відповідальними особами за зберігання, ведення належного обліку використання бланків свідоцтв про державну реєстрацію актів цивільного стану.
  4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника міського голови Івана Назарця.

Міський  голова                                                                  Руслан СЕРПЕНІНОВ

Сарненського міського голови

від 01.07. 2022 № 171

Перелік адміністраторів, відповідальних