№213 від 15 вересня 2022 року "Про скликання виконавчого комітету міської ради"

С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

15 вересня2022 року      213

Про скликання виконавчого

комітету міської ради

Відповідно до регламенту роботи виконавчого комітету міської ради, затвердженого рішенням виконкому від 04.12.2020407 "Про регламент роботи виконавчого комітету міської ради", статті 53 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні":

1. Скликати засідання виконавчого комітету міської ради 16 вересня2022 рокуо 14.00 в залі засідань міськоїради (вул. Широка, 31).

2. На розгляд виконкому внести такі питання:

2.1.Про стан підготовки житлово-комунального господарства Сарненської міської територіальної громади до роботи в осінньо-зимовий період 2022-2023 років.

Інформують: Руденко Богдан Олександрович – в.о. директора КП «Сарнитеплосервіс»;

Лімонов Ерік Михайлович – в.о. директора КП «Житлосервіс»;

Агапов Володимир Валентинович – в.о. директора КП «Екосервіс».

2.2. Про внесення змін до Програми запобігання виникненню, ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій та протидії пожежам у природних екосистемах Сарненської міської територіальної громади на 2022 2024 роки.

Інформує: Мінчук Микола Миколайович - головний спеціаліст відділу з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту та мобілізаційної роботи.

2.3. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 23.03.2021  № 135 «Про організацію та ведення цивільного захисту на території Сарненської міської територіальної громади».

Інформує: Мінчук Микола Миколайович – головний спеціаліст відділу з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту та мобілізаційної роботи.

2.4. Про внесення змін до Програми підготовки територіальної оборони та місцевого населеннядо участі в русінаціонального спротиву в Сарненськійміській територіальній громаді на 2022 – 2024 роки.

Інформує: Міщеня Володимир Петрович- заступник міського голови.

2.5. Про надання дозволу на списання паливно-мастильних матеріалів.

Інформує: Міщеня Володимир Петрович – заступник міського голови.

2.6. Про створення комісії з обстеження порослі, чагарнику та дерев, що підлягають видаленню на землях комунальної власності Сарненської міської територіальної громади.

Інформує: Міщеня Володимир Петрович – заступник міського голови.

2.7. Про затвердження актів обстеження житла, зруйнованого (пошкодженого) внаслідок надзвичайної ситуації воєнного характеру, спричиненої збройною агресією російської федерації.

Інформує: Козярчук Юрій Ярославович   – заступник начальника управління – начальник відділу житлово-комунального господарства управління житлово-комунального господарства, транспорту, містобудування, архітектури та управління комунальною власністю.

2.8. Про встановлення режиму роботи магазину «Продуктовий» по вул. Нова, 34 ус. Велике Вербче Сарненської  міської територіальної громади.

2.9. Про затвердження актів обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню.

2.10. Про внесення змін до бюджету Сарненської міської територіальної громади на 2022 рік.

Інформує: Радько Олена Анатоліївна – начальник фінансового управління.

2.11. Про виділення коштів з резервного фонду бюджетуСарненської міськоїтериторіальної громадина 2022 рік.

Інформує: Радько Олена Анатоліївна – начальник фінансового управління.

2.12.Про затвердження мережі закладів освіти Сарненської міської ради на 2022-2023 навчальний рік.

Інформує: Кошкіна Діана Анатоліївна – начальник управління освіти.

2.13. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Сарненської міської ради від 26 серпня 2022 року № 309 «Про готовність закладів освіти громади до нового 2022-2023 навчального року».

Інформує: Кошкіна Діана Анатоліївна – начальник управління освіти.

2.14. Про затвердження комунальному підприємству Сарненської міської ради «Екосервіс» розрахунку різниці в тарифах на послуги з централізованого водовідведення.

Інформує: Янок Ігор Михайлович – начальник відділу соціально-економічного розвитку.

2.15. Про надання допомоги на поховання.

Інформує: Шимко Вячеслав Мусійович – керуючий справами виконавчого комітету.

2.16. Про надання одноразової грошової допомоги мешканцям Сарненської міської територіальної громади.

Інформує: Фішман Ю.Л. – в.о.начальника відділу соціального захисту.

2.17. Про розгляд звернення громадянки Москалик Н.О. щодо переведення садового будинкумасиву «Центральний» по вул. Квіткова, 15 в м. Сарни у жилий будинок.

Інформує: Ражик Ярослав Миколайович -  начальник відділу архітектури та містобудування.

2.18. Про прийняття на обслуговування увідділення соціальної допомоги вдомакомунального закладу «Центр наданнясоціальнихпослуг» Сарненської міськоїради.

Інформує: Ханбекова Антоніна Олександрівна – юрисконсульт КЗ «Центр надання соціальних послуг».

2.19. Про клопотання щодо продовження строку дії рішення Сарненського районного суду Рівненської областівід 12.02.2020у справі № 572/3158/19.

Інформує: Ханбекова Антоніна Олександрівна – юрисконсульт КЗ «Центр надання соціальних послуг».

2.20. Про вихідіз членів особистого селянськогогосподарства  мешканців Городецького старостинського округу №4.

Інформує: Арсентєв Андрій Олександрович  – головний спеціаліст відділу по управлінню природними ресурсами, регулювання земельних відносин.

2.21. Про затвердження розпорядження Сарненського міського голови від 15 вересня 2022 № 215 «Про внесення змін до розпорядження Сарненського міського голови».

Інформує: Дудар Ольга Миколаївнаголовний спеціаліст відділу управління комунальною власністю управління житлово-комунального господарства, транспорту, містобудування, архітектури та управління комунальною власністю.

2.22. Різне.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керуючого справами виконавчого комітету Вячеслава ШИМКА.

Міський голова  Руслан СЕРПЕНІНОВ

26 квітня 2024
№ від 26 квітня 2024 року "Про схвалення Програми забезпечення депутатської діяльності депутатів Сарненської міської ради на 2025-2027 роки"

26 квітня 2024