№ 46 від 25 березня 2022 року "Про утворення центру розвитку економіки Сарненської міської територіальної громади і релокації бізнесу "

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

25 березня 2022 року                                                                                № 46

Керуючись статтями 42, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  Указом Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», затвердженим Законом України «Про затвердження Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні», Указом Президента України від 14 березня 2022 року №133/2022 «Про продовження строку дії воєнного стану в Україні», затвердженим Законом України «Про затвердження Указу Президента України «Про продовження строку дії воєнного стану в Україні», у зв’язку необхідністю виконання завдань і функцій державних органів на період дії воєнного стану в Україні та з метою розвитку економіки, підтримки місцевого бізнесу та допомоги адаптуватися бізнесу із постраждалих від війни регіонів України:

1. Утворити центр розвитку економіки Сарненської міської територіальної громади і релокації бізнесу із постраждалих від війни регіонів у Сарненську міську територіальну громаду.
  2. Затвердити склад центру розвитку економіки Сарненської міської територіальної громади і релокації бізнесу згідно з додатком (додається).

3. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                                                                       Руслан СЕРПЕНІНОВ

до розпорядження міського голови

1. ШОСТАК Яна Сергіївна – начальник відділу управління комунальною

власністю управління ЖКГ, транспорту,

містобудування, архітектури та управління

комунальною власністю міської ради.

Керуючий справами

виконавчого комітету міської ради                                          Вячеслав ШИМКО

27 березня 2024
№ від 27 березня 2024 року "Про погодження місця для надання послуг з прокату електросамокатів"