№151 від 22 липня 2022 року "Про створення комісії по передачі закінченого реконструкцією об’єкта"

С А Р Н Е Н С Ь К А   М І С Ь К А   Р А Д А

МІСЬКОГО  ГОЛОВИ

22 липня 2022 року                                                                                        № 151

Про створення комісії по передачі

закінченого реконструкцією об’єкта

На виконання  рішення Сарненської міської ради VІIІ скликання від 14.02.2022 року  № 906 «Про передачу закінченого реконструкцією об’єкта – реконструкція дитячого терапевтичного корпусу під дитячий терапевтичний корпус з приймальним відділенням КНП «Сарненська центральна районна лікарня» Сарненської районної ради за адресою: вул.Ярослава Мудрого, 3, м.Сарни, Рівненська область на баланс та в оперативне управління комунальному некомерційному підприємству «Сарненська центральна районна лікарня» Сарненської міської ради»:

1.Створити комісію по передачі закінченого реконструкцією об’єкта – реконструкція дитячого терапевтичного корпусу під дитячий терапевтичний корпус з приймальним відділенням КНП «Сарненська центральна районна лікарня» Сарненської районної ради за адресою: вул.Ярослава Мудрого, 3, м.Сарни, Рівненська область на баланс та в оперативне управління комунальному некомерційному підприємству «Сарненська центральна районна лікарня» Сарненської міської ради, у складі:

Міщеня В.П. - Заступник міського голови, голова комісії;

Дудар О.М. -  Головний спеціаліст відділу управління комунальною власністю управління  ЖКГ, транспорту, містобудування,

архітектури та управління комунальною власністю;

Думніцька О.П. - Начальник відділу фінансово-господарського забезпечення – головний бухгалтер;

Шило С.М. - В.о. начальника юридичного відділу Сарненської  міської ради;

Купецький П.І. - Заступник генерального директора з економічних питань комунального некомерційного підприємства «Сарненська центральна районна лікарня» Сарненської міської ради;

Конько Н.Ю. - Заступник головного бухгалтера комунального некомерційного підприємства «Сарненська центральна районна лікарня» Сарненської міської ради;

Золотих С.Ф. - Бухгалтер комунального некомерційного підприємства «Сарненська центральна районна лікарня» Сарненської міської ради.

2.Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою, а організацію виконання покласти на заступника міського голови В. Міщеню.

Міський голова                                                                   Руслан СЕРПЕНІНОВ

25 квітня 2024
№ від 25 квітня 2024 року "Про схвалення Програми надання одноразової допомоги дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування, після досягнення 18-річного віку на 2025 - 2027 роки"

25 квітня 2024