07 грудня 2021 року                                                                              № 611

Про надання згоди на прийняття у

комунальну власність Сарненської міської

територіальної громади закінченого реконструкцією

об’єкта  – реконструкція дитячого терапевтичного

корпусу під дитячий терапевтичний корпус

з приймальним відділенням КНП «Сарненська центральна

районна лікарня» Сарненської районної ради за адресою:

вул.Ярослава Мудрого, 3, м.Сарни, Рівненська область

На підставі листа № 2433/07-11/21 від 12.11.2021 від департаменту з питань будівництва та архітектури Рівненської обласної державної адміністрації та сертифіката від 18.10.2021  № ІУ122211012707 Державної інспекції архітектури та містобудування України, керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», Положенням про порядок передачі об’єктів права державної власності, затвердженим Постановою Кабінету Міністрів України від 21 вересня 1998 р. №1482, за погодженням із постійними комісіями міської ради, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Надати згоду на прийняття в комунальну власність Сарненської міської територіальної громади закінченого реконструкцією об’єкта – реконструкція дитячого терапевтичного корпусу під дитячий терапевтичний корпус з приймальним відділенням КНП «Сарненська центральна районна лікарня» Сарненської районної ради за адресою: вул.Ярослава Мудрого, 3, м.Сарни, Рівненська область.
  2. Доручити виконавчому комітету Сарненської міської ради створити комісію по прийняттю у комунальну власність Сарненської міської територіальної громади та оформлення акта приймання-передачі закінченого реконструкцією об’єкта – реконструкція дитячого терапевтичного корпусу під дитячий терапевтичний корпус з приймальним відділенням КНП «Сарненська центральна районна лікарня» Сарненської районної ради за адресою: вул.Ярослава Мудрого, 3, м.Сарни, Рівненська область.

1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з економічних питань, управління комунальною власністю, житлово-комунального господарства та інвестиційного розвитку (І.М'ЯКІШЕВ), а організацію виконання – на заступника міського голови  В.МІЩЕНЮ.

Міський голова                                                                             Р. Серпенінов

№611 від 07 грудня 2021 року "Про надання згоди на прийняття у комунальну власність Сарненської міської територіальної громади закінченого реконструкцією об’єкта  – реконструкція дитячого терапевтичного корпусу під дитячий терапевтичн...".doc

26 квітня 2024
№ від 26 квітня 2024 року "Про схвалення Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2025-2027 роки"