№157 від 27 липня 2022 року "Про створення комісії по прийманню-передачі пального на баланс Сарненській міській раді"

С А Р Н Е Н С Ь К А   М І С Ь К А   Р А Д А

МІСЬКОГО  ГОЛОВИ

27 липня 2022 року                                                                                                      № 157

На виконання рішення Сарненської міської ради від 14.07.2022 № 921 «Про передачу пального Сарненській міській раді»:

1. Створити комісію по прийманню-передачі дизельного пального ДП-3-Євро5-ВО у кількості 4000 (чотири тисячі) літрів у талонах 200 (двісті) штук по 20 (двадцять) літрів із балансу Цепцевицького ліцею Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області на баланс Сарненській міській раді (далі - Комісія) у складі:

Міщеня В. П. - заступник міського голови, голова комісії;

Думніцька О. П. - начальник відділу фінансово-господарського забезпечення – головний бухгалтер;

Шило С. М. - в. о. начальника юридичного відділу;

Дудар О. М. - головний спеціаліст відділу управління комунальною власністю управління  ЖКГ, транспорту, містобудування, архітектури та управління комунальною власністю;

Соломка В. А. - завідувач господарством  відділу фінансово-господарського забезпечення;

Леончик В. О. - водій автотранспортних засобів відділу фінансово-господарського забезпечення;

Жабчик Г. В. - директор Цепцевицького ліцею Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області;

Поліщук О. В. - головний бухгалтер Цепцевицького ліцею Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області;

Брик М. В. - заступник директора по господарській  частині Цепцевицького ліцею Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області.

1. Створити комісію по прийманню-передачі дизельного пального ДП-3-Євро5-ВО у кількості 500 (п’ятсот) літрів у талонах 25 (двадцять п’ять) штук по 20 (двадцять) літрів із балансу Сарненського ліцею № 1 ім. Т. Г. Шевченка Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області на баланс Сарненській міській раді (далі – Комісія) у складі:

Міщеня В. П. - заступник міського голови, голова комісії;

Шило С. М. - в. о. начальника юридичного відділу;

Тіткова Н. А. - директор Сарненського ліцею № 1 ім. Т. Г. Шевчен-ка Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області;

Власюк С. В. - головний бухгалтер Сарненського ліцею № 1 ім.Т.Г. Шевченка Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області;

Цицюра І. О. - в. о. заступника директора по господарській частині Сарненського ліцею № 1 ім. Т. Г. Шевченка Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області.

1. Доручити Комісії, вказаній у пункті 1 цього розпорядження, провести приймання-передачу пального, вказаного у пункті 1 рішення Сарненської міської ради від 14.07.2022 № 921 «Про передачу пального Сарненській міській раді». Після оформлення актів приймання-передачі подати їх на затвердження Сарненському міському голові.
  2. Доручити Комісії, вказаній у пункті 2 цього розпорядження провести приймання-передачу пального, вказаного у пункті 2 рішення Сарненської міської ради від 14.07.2022 № 921 «Про передачу пального Сарненській міській раді». Після оформлення актів приймання-передачі подати їх на затвердження Сарненському міському голові.
  3. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою, а організацію виконання покласти на заступника міського голови Володимира МІЩЕНЮ.

Міський голова                                                                       Руслан СЕРПЕНІНОВ

19 квітня 2024
№ від 19 квітня 2024 року "Про зняття із квартирного обліку та виключення із списків громадян, які користуються правом отримання житла у виконавчому комітеті Сарненської міської ради"

18 квітня 2024