, Адміністратор

№115 від 08 червня 2021 року "Про затвердження актів приймання-передачі основних засобів від Сарненської міської ради на баланс та оперативне управління управлінню освіти, КНП «Сарненська стоматологічна поліклініка», КНП «Сарненська...

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

08червня 2021 року № 115

Про затвердження актів

приймання-передачі основних засобів

від Сарненської міської ради

на баланс та оперативне управління управлінню освіти,

КНП «Сарненська стоматологічна поліклініка»,

КНП «Сарненська центральна районна лікарня»,

КП Телерадіокомпанія «Полісся»

На виконання рішення Сарненської міської ради VІIІ скликання від 25.02.2021 року  № 103 «Про передачу на баланс та у господарське відання або оперативне управління майна комунальної власності Сарненської міської територіальної громади комунальним суб’єктам господарювання», керуючись статтями 136,137 Господарського кодексом України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні»

  1. Затвердити акти приймання-передачі основних засобів від Сарненської міської ради на баланс та оперативне управління управлінню освіти Сарненської міської ради, у кількості 4 (чотири) шт. (додаються).

  1. Затвердити акт приймання-передачі основних засобів від Сарненської міської ради на баланс та оперативне управління КНП «Сарненська стоматологічна поліклініка» Сарненської міської ради (додається).

  1. Затвердити акт приймання-передачі основних засобів від Сарненської міської ради на баланс та оперативне управління КНП «Сарненська центральна районна лікарня» Сарненської міської ради (додається).

  1. Затвердити акт приймання-передачі основних засобів від Сарненської міської ради на баланс та оперативне управління КП Телерадіокомпанія «Полісся» Сарненської міської ради.

  1. Начальнику Управління освіти Сарненської міської ради забезпечити взяття на баланс відповідного майна, з відображенням на відповідних рахунках.

  1. Керівнику КНП «Сарненська стоматологічна поліклініка» Сарненської міської ради забезпечити взяття на баланс відповідного майна, з відображенням на відповідних рахунках.

  1. Керівнику КНП «Сарненська центральна районна лікарня» Сарненської міської ради забезпечити взяття на баланс відповідного майна, з відображенням на відповідних рахунках.

  1. Керівнику КП Телерадіокомпанія «Полісся» Сарненської міської ради забезпечити взяття на баланс відповідного майна, з відображенням на відповідних рахунках.

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступників міського голови Міщеню В.П., Драганчука Т.М. 

Міський голова Руслан СЕРПЕНІНОВ

Останні документи

Документи → Проєкти рішень ради 24-ї позачергової сесії
22 вересня 2023
Про затвердження Положення про публічні консультації з громадськістю щодо питань, віднесених до компетенції Сарненської міської ради та її виконавчих органів

Документи → Проєкти рішень ради 24-ї позачергової сесії
22 вересня 2023
Про затвердження змін до Програми підтримки та  розвитку комунального підприємства телерадіокомпанії «Полісся» Сарненської міської ради на 2021-2025 роки

Документи → Рішення виконавчого комітету → 2023 рік → Вересень
20 вересня 2023
№ 453 від 20 вересня 2023 року "Про надання дозволу на вчинення правочину"

Документи → Рішення виконавчого комітету → 2023 рік → Вересень
20 вересня 2023
№ 428 від 20 вересня 2023 року "Про затвердження мережі  закладів освіти Сарненської міської ради на 2023-2024 навчальний рік"

Документи → Рішення виконавчого комітету → 2023 рік → Вересень
20 вересня 2023
№ 452 від 20 вересня 2023 року "  Про надання дозволу на вчинення правочину"

Пошук документів