№11 від 22 січня 2021 року "Про надання методичної допомоги обраним органам міської ради"

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

22  січня  2021 року                                                                               №11

Про надання методичної допомоги обраним органам  міської  ради

1. Закріпити працівників апарату Сарненської міської ради, її виконавчого комітету та виконавчих органів для надання методичної та практичної допомоги Колегії, Погоджувальній раді депутатських фракцій (груп) та постійним комісіям міської ради згідно з додатком.
  2. Начальнику загального відділу Сарненської міської ради Іванковій О.П. довести це розпорядження до відома працівників апарату Сарненської міської ради, її виконавчого комітету та виконавчих органів.
  3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на секретаря міської ради А.І. Мичку.

Міський голова                                                                   Руслан СЕРПЕНІНОВ

до розпорядження міського голови

від   22 січня  2021 року

№  11

Закріплення працівників  апарату міської ради, її виконавчого комітету

та виконавчих органів для надання методичної і практичної

допомоги  обраним органам  міської ради

Найменування органу

Відповідальні працівники міської ради,  закріплені за  обраними органами

1.

2.

2.1.

2.2.

2.3.

2.4.

2.5.

2.6.

Колегія та Погоджувальна рада депутатських фракцій (груп) міської ради.

Постійні комісії міської ради:

з питань бюджету, фінансів та соціальної політики;

з питань розвитку села, регламенту, депутатської діяльності та правопорядку;

з економічних питань, управління комунальною власністю, житлово-комунального господарства та інвестиційного розвитку;

з питань земельних відносин, екології та природокористування;

з питань охорони здоров’я;

з питань освіти, культури, молоді та спорту.

Токарчук О.В. – начальник організаційного відділу Сарненської міської ради.

Балабушка Ю.Б. – головний спеціаліст відділу доходів фінансового управління Сарненської міської ради

Мичка А.І. – секретар Сарненської  міської ради.

Козярчук Ю.Я. – заступник начальника управління – начальник  відділу ЖКГ управління ЖКГ, транспорту, містобудування, архітектури та управління комунальною власністю Сарненської міської ради.

Мацков О.В. – начальник відділу по управлінню природними ресурсами, регулювання  земельних відносин та агропромислового розвитку Сарненської міської ради,

Арсентєв А.О. – головний спеціаліст відділу по управлінню природними ресурсами, регулювання  земельних відносин та агропромислового розвитку Сарненської міської ради.

Токарчук О.В. – начальник організаційного відділу Сарненської міської ради.

Мичка А.І. – секретар Сарненської  міської ради.

Керуючий справами

виконавчого комітету                                                                  Вячеслав  Шимко

19 квітня 2024
№ від 19 квітня 2024 року "Про затвердження рішень про надання та припинення надання соціальних послуг"