№3 від 11 січня 2021 року "Про надання права підпису на фінансових документах та звітності"

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

11 січня 2021 року                                                                                                   № 03

"Про надання права підпису

на фінансових документах

та звітності "

Відповідно до наказу Державної казначейської служби від 22.06.2012 №758 "Про затвердження Порядку відкриття та закриття рахунків у національній валюті в органах Державної казначейської служби України", рішення Сарненської міської ради від 12.11.2020 № 03 "Про початок повноважень  Сарненського міського голови", з метою визначення права першого підпису на фінансових документах Сарненської міської ради, керуючись пунктом двадцять частини 4 статті 42, пунктом 8 ст. 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні":

1. Право першого підпису на фінансових документах та звітності Сарненської міської ради залишаю за собою та надаю першому заступнику міського голови Назарцю Івану Петровичу.
  2. Право другого підпису на фінансових документах та звітності Сарненської міської ради надаю начальнику відділу фінансово-господарського забезпечення - головному бухгалтеру Сарненської міської ради Думніцькій Ользі Петрівні та заступнику начальника відділу фінансово-господарського забезпечення Сарненської міської ради Орешко Тетяні Григорівні.
  3. Розпорядження міського голови від 13 листопада 2020 року № 135 вважати таким, що втратило чинність.
  4. Контроль за виконання цього розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                                                                              Руслан  СЕРПЕНІНОВ

27 березня 2024
№ від 27 березня 2024 року "Про погодження місця для надання послуг з прокату електросамокатів"

27 березня 2024