№143 від 05 липня 2021 року "Про скликання виконавчого комітету міської ради"

МІСЬКОГО  ГОЛОВИ

05 липня 2021 року                                                                                                      № 143

"Про скликання виконавчого

комітету міської ради"

Відповідно до регламенту роботи виконавчого комітету міської ради, затвердженого рішенням виконкому від 04.12.2020 № 407 "Про регламент роботи виконавчого комітету міської ради", статті 53 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні":

1. Скликати засідання виконавчого комітету міської ради 09 липня 2021 року о 15.00 год., в сесійній залі міської ради (вул. Широка, 31).

1. На розгляд виконкому внести такі питання:

• Про затвердження Статуту комунального закладу «Будинок культури «Сузір’я» Сарненської міської ради в новій редакції.

Інформує: Анна Маковецька – заступник начальника  управління

культури, туризму, молоді та спорту,  начальник  відділу туризму, промоції та креативних індукцій.

• Про затвердження Статуту комунального закладу «Будинок культури «Залізничник» Сарненської міської ради в новій редакції.

Інформує: Анна Маковецька – заступник начальника  управління

• Про затвердження Статуту комунального закладу «Клуб «Колос» Сарненської міської ради в новій редакції.

Інформує: Анна Маковецька – заступник начальника  управління

• Про схвалення цільових програм по пріоритетних напрямках розвитку Сарненської міської територіальної громади.

Інформує: Ігор М’якішев – начальник відділу інвестиційного

розвитку.

• Про затвердження акту приймання-передачі до комунальної власності Сарненської міської територіальної громади закінченого будівництвом об’єкта – будівництво спортивного комплексу по вул. Я. Мудрого,1 в м.Сарни.

Інформує: Іван Назарець – перший заступник міського голови.

• Про схвалення змін до  Програми розвитку та фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Сарненський центр первинної медико-санітарної допомоги» Сарненської міської ради на 2021-2024 роки.

Інформує: Ольга Даніловець – юрисконсульт КНП «Сарненський

ЦПМСД».

• Про схвалення змін до Програми «Діти Сарненщини» на 2021 рік.

Інформує: Олена Фесовець  – юрисконсульт КНП «Сарненська

центральна районна лікарня» Сарненської міської ради.

• Про схвалення змін до рішення міської ради від 24.12.2020 № 83 «Про затвердження цільових програм по пріоритетних напрямках розвитку Сарненської міської територіальної громади на 2021 рік».

Інформує: Олена Фесовець  – юрисконсульт КНП «Сарненська

центральна районна лікарня» Сарненської міської ради.

• Про схвалення змін до цільової Програми по здійсненню озеленення на 2021 рік.

Інформує: Максим Шапірко – заступник директора КП

«Екосервіс».

• Про схвалення змін до цільової Програми фінансової підтримки комунальної установи «Інспекція з благоустрою міста Сарни» Сарненської міської ради на 2021 рік.

Інформує: Іван Назарець – перший заступник міського голови.

• Про затвердження комунальному підприємству Сарненської міської ради «Екосервіс» розрахунку різниці в тарифах на послуги з централізованого водовідведення за травень 2021 року.

Інформує: Алла Захарчук  – головний спеціаліст відділу

фінансово-господарського забезпечення.

• Про затвердження комунальному підприємству «Сарнитеплосервіс» Сарненської міської ради розрахунку різниці в тарифах на послуги з централізованого опалення та на теплову енергію за ІІ півріччя 2020 року та  І півріччя 2021 року.

Інформує: Алла Захарчук  – головний спеціаліст відділу

фінансово-господарського забезпечення.

• Про встановлення тарифу на виробництво та постачання теплової енергії для приватного підприємства «Тепло-Енергія».

Інформує: Олександра Алимова – головний спеціаліст відділу

соціально-економічного розвитку.

• Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 04 грудня 2020 року № 408 "Про план діяльності з підготовки проектів регуляторних актів виконавчого комітету міської ради у сфері господарської діяльності на 2021 рік".

Інформує: Вікторія Вальковець – головний спеціаліст відділу

транспорту та інфраструктури.

• Про затвердження Положення про опікунську раду при виконавчому комітеті Сарненської міської ради та її складу.

Інформує: Юрій Фішман – головний спеціаліст відділу

соціального захисту.

• Про розгляд листів, заяв, звернень громадян, підприємств, установ і організацій  Сарненської міської територіальної громади:

• Про затвердження актів обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню.

Інформує: Анастасія Олійник – головний спеціаліст відділу

житлово-комунального господарства управління  житлово-комунального господарства, транспорту, містобудування, архітектури та управління комунальною власністю.

• Про надання допомоги на поховання.
  • Про надання одноразової грошової допомоги мешканцям Сарненської територіальної громади.

Інформує: Юрій Фішман – головний спеціаліст відділу

соціального захисту.

• Про розгляд заяви Тимошицької Юлії Віталіївни про продовження терміну дії договору найму кімнати у гуртожитку.

Інформує: Світлана Шило – головний спеціаліст юридичного

відділу.

• Про встановлення режиму роботи торгівельних закладів в м.Сарни.

Інформує: Олександра Алимова – головний спеціаліст відділу

соціально-економічного розвитку.

• Про присвоєння адрес житловим будинкам та земельним ділянкам.
  • Про вихід з членів особистого селянського господарства мешканців старостинських округів.

Інформує: Андрій Арсентєв – головний спеціаліст відділу по

управлінню природними ресурсами, регулювання земельних відносин та агропромислового розвитку.

• Різне.

1. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на секретаря ради Андрія Мичку.

Міський голова                                                                        Руслан СЕРПЕНІНОВ

№143 від 05 липня 2021 року "Про скликання виконавчого комітету міської ради".doc

19 квітня 2024
№ від 19 квітня 2024 року "Про затвердження рішень про надання та припинення надання соціальних послуг"