№34 від 02 березня 2021 року "Про виконання адміністративного стягнення"

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

02 березня 2021 року                                                                                       № 34

Про  виконання адміністративного

стягнення

Керуючись статтею 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 30¹, 321¹-321³ Кодексу України про адміністративні правопорушення, наказом Міністерства юстиції україни від 19 березня 2013 року №474/5 «Про затвердження порядку виконання адміністративних стягнень у вигляді громадських робіт, виправних робіт та суспільно- корисних робіт», згідно направлення №40/17/559-21 від 01.03.2021 Сарненського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» у Рівненській області та постанови Володимирецького районного суду від 08.09.2020 направлено правопорушника Бірука Івана Михайловича для відбування призначеного судом стягнення:

1. Прийняти Бірука Івана Михайловича на безоплатні громадські роботи для відбування призначеного судом адміністративного стягнення у вигляді 40 годин громадських робіт з 03.03.2021.
  2. Направити Бірука Івана Михайловича для відбування адміністративного стягнення в Городецький старостинський округ Сарненської міської ради.
  3. Встановити чотирьохгодинний робочий день п’ятиденного робочого тижня з двома вихідними днями в суботу та неділю.
  4. Роботи, які буде виконувати порушник: підсобні роботи, роботи по ремонту установ власності міської ради, установ соціальної сфери, благоустрій територій кладовищ.
  5. Відповідальним за виконання громадських робіт та облік робочого часу призначити старосту Городецького старостинського округу Басич І.М.
  6. Провести вступний інструктаж з техніки безпеки та охорони праці.
  7. Щомісячно інформувати відділ пробації про кількість відпрацьованих годин.
  8. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови Драганчука Т.М.

Міський голова                                                                               Руслан СЕРПЕНІНОВ

26 липня 2024
Про звіт щодо виконання бюджету Сарненської міської територіальної громади   за І півріччя 2024 року

Документи → Розпорядження міського голови → 2024 рік → Липень