№219 від 28 вересня 2021 року "Про затвердження акту приймання-передачі індивідуально визначеного майна комунальної власності Сарненської міської територіальної громади від Сарненської міської ради на баланс комунальної установи «Сарн..."

У  К  Р  А  Ї  Н  А

С А Р Н Е Н С Ь К А   М І С Ь К А   Р А Д А

МІСЬКОГО  ГОЛОВИ

28 вересня 2021 року                                                                                                         № 219

Про затвердження акту

приймання-передачі індивідуально

визначеного майна комунальної

власності Сарненської міської територіальної

громади від Сарненської міської ради

на баланс комунальної установи «Сарненський

ІРЦ» Сарненської міської ради

На виконання рішення Сарненської міської ради VІIІ скликання від 14.07.2021 року  № 343, керуючись статтею  137 Господарського кодексу України,  Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні»

1. Затвердити акт приймання-передачі індивідуально визначеного майна комунальної власності Сарненської міської територіальної громади від Сарненської міської ради на баланс комунальної установи «Сарненський ІРЦ» Сарненської міської ради (додається).

1. Керівнику комунальної установи «Сарненський ІРЦ» Сарненської міської ради забезпечити взяття на баланс відповідного майна, з відображенням на відповідних рахунках.

1. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників міського голови Міщеню В.П., Драганчука Т.М.

Міський голова                                                                       Руслан СЕРПЕНІНОВ

19 квітня 2024
№ від 19 квітня 2024 року "Про  розгляд звернення   Прозапас Людмили Олександрівни, жительки с. Цепцевичі, Сарненського району Рівненської області, щодо присвоєння почесного звання України «Мати-героїня»  "

19 квітня 2024