, Головний редактор

№209 від 17 вересня 2021 року "Про забезпечення лікувальних закладів   м. Сарни продуктами харчування"

   

У К Р А Ї Н А

С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

 

 

17 вересня 2021 року                                                                                    № 209

 

"Про забезпечення лікувальних закладів   м. Сарни продуктами харчування"

З метою забезпечення лікувальних закладів м. Сарни продуктами харчування, керуючись пунктом 20 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

  1. Організувати заготівлю картоплі від населення Сарненської міської територіальної громади упродовж вересня-жовтня 2021 року на допомогу лікувальним закладам.
  2. Направити листи керівникам організацій та установ територіальної громади щодо проведення роз'яснювальної роботи серед членів трудових колективів по заготівлі картоплі згідно з додатком.
  3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника міського голови Івана НАЗАРЦЯ.

 

 

 

Міський голова                                                                         Руслан СЕРПЕНІНОВ

 

Останні документи

Документи → Проєкти рішень радиПро внесення змін до рішення Сарненської міської ради від 25.02.2021 №94 «Про затвердження Положення про відділ архітектури та містобудування управління житлово-комунального господарства, транспорту, містобудування, архітектури та управління

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 09 грудня 2021 року "Про розгляд заяви громадянина (особа) про внесення змін в його облікові дані, шляхом включення до складу сім’ї неповнолітньої дитини."

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 09 грудня 2021 року "Про затвердження подання до суду про призначення опікуна для недієздатної особи"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 09 грудня 2021 року "Про встановлення режиму роботи пересувної тимчасової споруди «Фішка» у м.Сарни по вул. Широка"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 09 грудня 2021 року "Про встановлення тарифу на теплову енергію, вироблену з використанням альтернативних джерел енергії, для КП «Сарнитеплосервіс»"

Пошук документів

Корисні посилання