№209 від 17 вересня 2021 року "Про забезпечення лікувальних закладів   м. Сарни продуктами харчування"

С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

17 вересня 2021 року                                                                                    № 209

"Про забезпечення лікувальних закладів   м. Сарни продуктами харчування"

З метою забезпечення лікувальних закладів м. Сарни продуктами харчування, керуючись пунктом 20 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Організувати заготівлю картоплі від населення Сарненської міської територіальної громади упродовж вересня-жовтня 2021 року на допомогу лікувальним закладам.
  2. Направити листи керівникам організацій та установ територіальної громади щодо проведення роз'яснювальної роботи серед членів трудових колективів по заготівлі картоплі згідно з додатком.
  3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника міського голови Івана НАЗАРЦЯ.

Міський голова                                                                         Руслан СЕРПЕНІНОВ

24 квітня 2024
№ від 24 квітня 2024 року "Про схвалення Програми підтримки творчих колективів, аматорських об’єднань, виконавців, митців, діячів культури, учнів мистецьких шкіл, місцевих авторів  громади на  2025-2027 роки"

24 квітня 2024