МІСЬКОГО ГОЛОВИ

16 вересня 2021 року                                                                              №210

Про нагородження Подякою

Сарненського міського голови

Керуючись рішенням виконавчого комітету Сарненської міської ради від 16 січня 2021 року №64 «Про затвердження складу комісії з питань нагородження, Положення про неї та Положення про Грамоту, Почесну грамоту, Подяку міського голови», відповідно до пункту 20 частини 4 статті 42, частини 8 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи подання старости Ремчицького старостинського округу № 6 від 14.09.2021 №12/06-275, з нагоди святкування Дня села Ремчиці, висловити Подяку Сарненського міського голови жителям села Ремчиці:

1. За багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у справу навчання та виховання підростаючого покоління:

ГОРДИЧ Галині Михайлівні - жительці с. Ремчиці;

1. За вагомий особистий внесок у розвиток галузі освіти Сарненської міської територіальної громади:

СЛОБОДЕНЮК Наталії Миколаївні – директорці Ремчицького ліцею Сарненської міської ради;

1. Багатодітній родині:

БЕРНАЗ Наталії Миколаївні та БЕРНАЗУ Миколі Миколайовичу;

1. Найстарішому жителю с. Ремчиці:

ЛОХВИЧУ Івану Сергійовичу – ветерану праці;

1. За мужність і героїзм, проявлені під час захисту державного суверенітету і територіальної цілісності України:

УСИЧУ Петру Петровичу – учаснику АТО/ООС;

1. За мужність, героїзм, самовідданість і високий професіоналізм, проявлені під час ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС:

РУДНІЧКУ Володимиру Прокоповичу – учаснику ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС;

1. За громадську діяльність та з нагоди 20-річчя служіння у Свято-Різдва-Богородиці храмі с. Ремчиці:

СИДОРЧУКУ Володимиру Іллічу – настоятелю Свято-Різдва-Богородиці храму с. Ремчиці.

Міський голова                                                                    Руслан СЕРПЕНІНОВ

№210 від 16 вересня 2021 року "Про нагородження Подякою Сарненського міського голови".doc

28 березня 2024

Документи → Розпорядження міського голови → 2024 рік → Березень