МІСЬКОГО ГОЛОВИ

27 серпня 2021 року                                                                               № 182

Про нагородження Подякою

Сарненського міського голови

З нагоди святкування Дня сіл Цепцевичі та Висове, враховуючи подання старости Цепцевицького старостинського округу № 7 від 25.08.2021 №12/07-117, керуючись рішенням виконавчого комітету Сарненської міської ради від 16 січня 2021 року №64 «Про затвердження складу комісії з питань нагородження, Положення про неї та Положення про Грамоту, Почесну грамоту, Подяку міського голови», відповідно до пункту 20 частини 4 статті 42, частини 8 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» висловити Подяку Сарненського міського голови жителям сіл Цепцевичі та Висове:

1. За громадську діяльність:

ДУДАРИКУ Павлу Павловичу - жителю с. Цепцевичі, настоятелю Свято - Успенського храму;

1. За значний особистий внесок у розвиток села, благодійну та громадську діяльність:

ГАМЗІ Антону Максимовичу - пресвітеру церкви ХВС с. Цепцевичі; КУСЬКОВЦЮ Анатолію Леонідовичу - пресвітеру церкви ХВС с. Висове; ПРОЗАПАСУ Дмитру Сергійовичу - жителю с. Цепцевичі;

1. Найстарішим жителям:

ПРОЗАПАС Антоніні Михайлівні - жительці с. Висове;

СЄЧЦІ Антоніні Демидівні - жительці с. Цепцевичі;

1. «Золотим» ювілярам:

ПРОЗАПАСУ Петру Омеляновичу та ПРОЗАПАС Онисії Омелянівні - подружній парі с. Висове;

ЛЕОНЧИКУ Олексію Семеновичу та ЛЕОНЧИК Валентині Андріївні - подружній парі с. Цепцевичі;

1. Наймолодшому жителю с. Цепцевичі: ШПАКУ Слісею Сергійовичу;
  2. Новоствореному подружжю с. Цепцевичі:

ШЕВЧУКУ Вячеславу Федоровичу та ШЕВЧУК Любові Яківні

1. За багаторічну сумлінну працю у справі навчання та виховання

підростаючого покоління:

РОСОШИКУ Василю Васильовичу - в. о. директора Цепцевицького ліцею.

Виконуючий обов’язки

міського голови                                                                            Іван НАЗАРЕЦЬ

№182 від 27 серпня 2021 року "Про нагородження Подякою Сарненського міського голови".doc

24 квітня 2024