МІСЬКОГО ГОЛОВИ

міської територіальної громади

в оперативне управління Велихівській

гімназії Сарненської міської ради

На виконання рішення Сарненської міської ради VІIІ скликання від 28.05.2021 року  № 243 «Про передачу індивідуально визначеного майна комунальної власності Сарненської міської територіальної громади в оперативне управління Велихівській гімназії Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області»:

1. Створити комісію по передачі індивідуально визначеного майна комунальної власності Сарненської міської територіальної громади в оперативне управління Велихівській гімназії Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області, у складі:

Міщеня В.П.

Шостак Я.С.

Думніцька О.П.

Заполох Л.М.

Самойло Ю.Ю.

Тарасюк В.М.

Заступник міського голови, голова комісії;

Начальник відділу управління

комунальною власністю

управління ЖКГ, транспорту,

містобудування,

архітектури та управління

комунальною власністю;

Начальник відділу фінансово-господарського забезпечення – головний бухгалтер;

Директор гімназії;

Бухгалтер;

Зав. господарством.

2. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою, а організацію виконання покласти на заступника міського голови В. Міщеню.

Міський голова Руслан СЕРПЕНІНОВ

24 квітня 2024
№ від 24 квітня 2024 року "Про розгляд заяви про вихід з членів особистого селянського господарства мешканки Цепцевицького старостинського округу №7"

24 квітня 2024