№300 від 08 грудня 2021 року "Про внесення змін до розпорядження Сарненського міського голови від 25.10.2021 року «Про передачу майна та індивідуально визначеного майна з балансу Сарненської міської ради на баланс та в оперативне упр..."

С А Р Н Е Н С Ь К А   М І С Ь К А   Р А Д А

МІСЬКОГО  ГОЛОВИ

08 грудня 2021 року                                                                                              № 300

Про внесення змін до розпорядження

Сарненського міського голови

від 25.10.2021 року «Про передачу майна

та індивідуально визначеного майна

з балансу Сарненської міської ради на

баланс та в оперативне управління

управлінню освіти, закладам загальної

середньої, позашкільної освіти,

управлінню культури, туризму, молоді

та спорту, КП «Сарни-Арена»

Сарненської міської ради»

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Викласти п. 9 розпорядження Сарненського міського голови від 25.10.2021 року «Про передачу майна та індивідуально визначеного майна з балансу Сарненської міської ради на баланс та в оперативне управління управлінню освіти, закладам загальної середньої, позашкільної освіти, управлінню культури, туризму, молоді та спорту, КП «Сарни-Арена» Сарненської міської ради» в наступній редакції:

«9. Створити комісію по прийманню-передачі майна комунальної власності Сарненської міської територіальної громади на баланс та в оперативне управління Тутовицькому ліцею Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області у складі:

Литвинчук Т. І.

Леончик О. М.

Якименко О. М.

Начальник юридичного відділу;

Головний спеціаліст відділу управіння комунальною власністю управління  ЖКГ, транспорту, містобудування,

комунальною власністю;

Заступник начальника управління – начальник відділу загальної, середньої та інклюзивної освіти управління освіти Сарненської міської ради;

Головний бухгалтер центру фінансово-господарського забезпечення управління освіти Сарненської міської ради;

Виконуюча обов’язки директора Тутовицького ліцею Сарненської міської ради;

Головний бухгалтер Тутовицького ліцею Сарненської міської ради;

Завідувач господарством Тутовицького ліцею Сарненської міської ради».

1. Викласти п. 14 розпорядження Сарненського міського голови від 25.10.2021 року «Про передачу майна та індивідуально визначеного майна з балансу Сарненської міської ради на баланс та в оперативне управління управлінню освіти, закладам загальної середньої, позашкільної освіти, управлінню культури, туризму, молоді та спорту, КП «Сарни-Арена» Сарненської міської ради» в наступній редакції:

«14. Створити комісію по прийманню-передачі майна комунальної власності Сарненської міської територіальної громади на баланс та в оперативне управління Сарненському ліцею № 2 Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області у складі:

Федорович В. Г.

Яцканич О. І.

Начальник юридичного відділу;

Головний спеціаліст відділу управління комунальною власністю управління  ЖКГ, транспорту, містобудування,

Директор Сарненського ліцею № 2 Сарненської міської ради;

Головний бухгалтер Сарненського ліцею № 2 Сарненської міської ради».

1. Викласти п. 15 розпорядження Сарненського міського голови від 25.10.2021 року «Про передачу майна та індивідуально визначеного майна з балансу Сарненської міської ради на баланс та в оперативне управління управлінню освіти, закладам загальної середньої, позашкільної освіти, управлінню культури, туризму, молоді та спорту, КП «Сарни-Арена» Сарненської міської ради» в наступній редакції:

«15. Створити комісію по прийманню-передачі майна комунальної власності Сарненської міської територіальної громади на баланс та в оперативне управління Сарненській гімназії № 3 Сарненської міської ради Сарненського району Рівненсько області у складі:

Ткачук Н. В.

Мелещук К. А.

Пильо О. З.

Кібиш Т. Г.

Директор Сарненської гімназії № 3 Сарненської міської ради;

Головний бухгалтер Сарненської гімназії № 3 Сарненської міської ради;

Завідувач господарством Сарненської гімназії № 3 Сарненської міської ради;

Вчитель трудового навчання Сарненської гімназії № 3 Сарненської міської ради».

1. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови В. Міщеню.

Міський голова                                                                       Руслан СЕРПЕНІНОВ

26 квітня 2024
№ від 26 квітня 2024 року "Про схвалення Програми забезпечення депутатської діяльності депутатів Сарненської міської ради на 2025-2027 роки"

26 квітня 2024