№293 від 08 грудня 2021 року "Про створення пункту обігріву населення на території Сарненської  міської територіальної громади"

С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

08 грудня2021 року                                                                                      № 293

На виконання пункту 9 Протоколу засідання Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Рівненської області від 23.11.2021 року № 39, відповідно до статті 19 Кодексу цивільного захисту України, пункту 20 частини 4 статті 42, частини 8 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метоюорганізації заходів щодо попередження випадків переохолодження людей, надання допомоги населенню, в першу чергу малозахищеним верствам,недопущення випадків обмороження та загибелі людей у період низьких температур протягом зимового періоду 2021-2022 років:

1. Комунальному закладу «Центр надання соціальних послуг» Сарненської міської ради в будівлі відділення натуральної та грошової допомоги, за адресою м. Сарни вул. Коперника,10, при знижені температури розгорнути стаціонарний пункт обігріву, для надання допомоги населенню, забезпечити його відповідними матеріально-технічними, медичними засобами та продуктами харчування, вивісити на вході в приміщення табличку з надписом «Пункт обігріву».
  2. Комунальному закладу «Центр надання соціальних послуг», Комунальному некомерційному підприємству «Сарненська центральна районна лікарня» Сарненської міської ради, відповідно до повноважень, організувати кваліфіковане надання допомоги населенню громади (при необхідності медичної) постраждалим від переохолодження чи обмороження, які будуть звертатися до стаціонарного пункту обігріву, розташованого у відділені натуральної та грошової допомоги Комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Сарненської міської ради, за адресою м. Сарни вул. Коперника,10.
  3. Відділу зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації, відділу охорони здоров’я, відділу з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту та мобілізаційної роботиСарненської міської ради забезпечити доведення до населення інформації щодо розміщення та функціонування пункту обігріву на території громади через офіційний веб-портал Сарненської міської ради та інші засоби масової інформації.
  4. Припинення роботи та згортання пункту обігріву здійснити після завершення періоду низьких температур.

5.Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови Володимира Міщеню.

Міський голова                                                                        Руслан СЕРПЕНІНОВ

26 квітня 2024
№ від 26 квітня 2024 року "Про схвалення Програми забезпечення депутатської діяльності депутатів Сарненської міської ради на 2025-2027 роки"

26 квітня 2024