№280 від 01 грудня 2021 року "Про проведення річної інвентаризації у 2021 році"

С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

01 грудня 2021 року                                                                                    № 280

Про проведення річної

інвентаризації у 2021 році

Керуючись пунктом 10 розділу І наказу Міністерства фінансів України від 02.09.2014 № 879 «Про затвердження Положення про інвентаризацію активів та зобов'язань» (із змінами), зареєстрованого Міністерством юстиції України 30.10.2014 за № 1363/26142 та наказом Міністерства фінансів України від 23.01.2015 № 11 «Про затвердження Методичних рекомендацій з бухгалтерського обліку для суб'єктів державного сектору» (із змінами), підпунктом 20 пункту 4 статті 42, частини 8 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Провести інвентаризацію активів та зобов'язань Сарненської міської ради за станом на 31 грудня 2021 року - матеріальних необоротних активів, пального, запасних частин, матеріалів та обладнання, грошових коштів, грошових документів, бланків суворої звітності, розрахунків.
  2. Створити комісію для проведення інвентаризації у такому складі:

Голова комісії:

Назарець Іван Петрович               - перший заступник міського голови.

Члени комісії:

Шимко Вячеслав Мусійович        - керуючий справами виконавчого комітету

міської ради;

Мосійчук Надія Володимирівна - головний спеціаліст відділу фінансово-

господарського забезпечення;

Поручиков Сергій Вячеславович- головний спеціаліст відділу інформаційно-

комп'ютерного забезпечення;

Бриж Інна Дмитрівна                    - головний спеціаліст юридичного відділу;

Боровець Анатолій Прокопович - головний спеціаліст відділу соціально-

економічного розвитку.

1. Інвентаризаційній комісії, в присутності матеріально-відповідальної особи завідувача господарством Соломки Валерія Андрійовича провести інвентаризацію матеріальних необоротних активів, пального, запасних частин, матеріалів та обладнання протягом грудня 2021 року.
  2. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                                                                         Руслан СЕРПЕНІНОВ

26 квітня 2024
№ від 26 квітня 2024 року "Про схвалення Програми забезпечення депутатської діяльності депутатів Сарненської міської ради на 2025-2027 роки"

26 квітня 2024