МІСЬКОГО  ГОЛОВИ

01 грудня 2021 року                                                                                   № 278

Про нагородження Грамотою

Сарненської міської ради

та Подякою Сарненського міського голови

Керуючись рішенням виконавчого комітету Сарненської міської ради    від 16 січня 2021 року №64 «Про затвердження складу комісії з питань нагородження, Положення про неї та Положення про Грамоту, Почесну грамоту, Подяку міського голови», відповідно до пункту 20 частини 4 статті 42, частини 8 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи подання управління культури, туризму, молоді та спорту Сарненської міської ради від 29 листопада 2021 року №658/01-12/21, за багаторічну сумлінну працю, значний внесок у розвиток фізичної культури і спорту, високий професіоналізм та з нагоди 25-ї річниці від дня заснування комунального закладу «Фізкультурно-спортивний клуб «Повір у себе» Сарненської міської ради:

1. нагородити Грамотою Сарненської міської ради:

БУГАЯ Василя Васильовича – сторожа комунального закладу «Фізкультурно-спортивний клуб «Повір у себе» Сарненської міської ради;

ЖУЧЕНЮ Василя Миколайовича – вихованця комунального закладу «Фізкультурно-спортивний клуб «Повір у себе» Сарненської міської ради;

КРАМАРЧУКА Юрія Івановича - водія комунального закладу «Фізкультурно-спортивний клуб «Повір у себе» Сарненської міської ради;

НАЛИВАЙКА Михайла Якимовича - вихованця комунального закладу «Фізкультурно-спортивний клуб «Повір у себе» Сарненської міської ради;

ХІЛЬЧИШИНА Вячеслава Павловича -  вихованця  комунального закладу «Фізкультурно-спортивний клуб «Повір у себе» Сарненської міської ради;

ЦИЦЮРУ Олександра Олександровича – директора комунального закладу «Фізкультурно-спортивний клуб «Повір у себе» Сарненської міської ради;

1. висловити Подяку Сарненського міського голови:

колективу Рівненського міського фізкультурно-спортивного клубу інвалідів «Геракл»;

колективу закладу позашкільної освіти «Підлітковий клуб «Юність» Сарненської міської ради;

колективу Сарненської територіальної організації УТОГ Рівненської обласної організації.

Міський голова                                                                 Руслан СЕРПЕНІНОВ

№278 від 01 грудня 2021 року "Про нагородження Грамотою Сарненської міської ради та Подякою Сарненського міського голови".doc

19 квітня 2024
№ від 19 квітня 2024 року "Про затвердження рішень про надання та припинення надання соціальних послуг"