, Головний редактор

№251 від 26 жовтня 2021 року "Про надання згоди на списання водонапірної башти"

                  

С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

 

26 жовтня 2021 року                                                                                            № 251

 

Про надання згоди на

списання водонапірної башти

 

Відповідно до Положення про порядок списання майна комунальної власності Сарненської міської територіальної громади, затвердженого рішенням Сарненської міської ради від 28 травня 2021 року № 237 «Про затвердження Положення про порядок списання майна комунальної власності Сарненської міської територіальної громади», на підставі відомості про об'єкти комунальної власності Сарненської міської територіальної громади, що пропонуються до списання станом на 21 жовтня 2021 р. (додаток 1 до Положення, додається); акта інвентаризації майна комунальної власності Сарненської міської територіальної громади, що пропонується до списання (додаток 2 до Положення, додається); акта перевірки технічного стану майна, що пропонується до списання (додаток 3 до Положення, додається); техніко- економічного обґрунтування необхідності списання водонапірної башти (додається); протоколу № 1 від 25 жовтня 2021 року засідання комісії зі списання водонапірної башти, яка розташована по вул. Гродненка в с. Глушиця (додається); підпункту 20 пункту 4 статті 42, пункту 8 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

  1. Надати згоду на списання водонапірної башти, яка розташована по вул. Гродненка в с. Глушиця Сарненської міської територіальної громади.
  2. Комісії Сарненської міської ради зі списання водонапірної башти:
    • провести списання водонапірної башти, яка розташована по вул. Гродненка в с.Глушиця згідно з чинним законодавством України;
    • подати на затвердження постійній комісії міської ради з економічних питань, управління комунальною власністю, житлово-комунального господарства та інвестиційного розвитку в місячний строк після закінчення процедури звіт про списання цього майна (додаток 4 до Положення).
  3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на постійну комісію міської ради з економічних питань, управління комунальною власністю, житлово-комунального господарства та інвестиційного розвитку            (М'якішев І.Ф.) та заступника міського голови Міщеню В.П.

 

 

Міський голова                                                                         Руслан СЕРПЕНІНОВ

Прикріплені файли
251-spisannja-vodonapirnoji-bashti.doc.doc

Останні документи

Документи → Розпорядження міського голови → 2022 рік → Січень
27 січня 2022
№12 від 25 січня 2022 року "Про  затвердження плану заходів, спрямованих на розвиток системи спортивної реабілітації учасників бойових дій на 2022 та наступні роки"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
26 січня 2022
№ від 26 січня 2022 року "Про встановлення режиму роботи дитячих атракціонів на території міського скверу «Залізничник» та на центральній площі міста по  вул.Широкій у м. Сарни"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
26 січня 2022
№ від 26 січня 2022 року "Про встановлення режиму роботи дитячих атракціонів (електромобілі, сігвеї та батут) на центральній площі міста по вул.Широкій  у  м. Сарни  "

Документи → Проєкти рішень ради
26 січня 2022
Про передачу ноутбуків з балансу КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості» Сарненської міської ради на баланс КЗ «Сарненська дитячо-юнацька спортивна школа» Сарненської міської ради

Документи → Проєкти рішень ради
26 січня 2022
Про припинення права оперативного управління майна

Пошук документів

Корисні посилання