, Адміністратор

№237 від 28 травня 2021 року "Про затвердження Положення про порядок списання майна комунальної власності Сарненської міської територіальної громади"

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

 

28 травня 2021 року 

                                           № 237

 

 

Про   затвердження    Положення

про порядок списання майна комунальної власності Сарненської міської територіальної громади

 

 

 

Відповідно до Закону України від 16.07.1999 №996-XIV «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» зі змінами, постанови Кабінету Міністрів України від 08.11.2007 №1314 «Про затвердження Порядку списання об’єктів державної власності» зі змінами, з метою ефективного використання майна комунальної власності Сарненської міської територіальної громади, на підставі статей 25, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», беручи до уваги рекомендації та висновки постійних комісій міської ради,  міська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

  1. Затвердити Положення про порядок списання майна комунальної власності Сарненської міської територіальної громади у редакції, що додається.
  2. Визнати таким, що втратило чинність Положення про порядок списання майна комунальної власності територіальної громади м.Сарни, затверджене рішенням Сарненської міської ради від 12.07.2017 №549.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з економічних питань, управління комунальною власністю, житлово-комунального господарства та інвестиційного розвитку (М’якішев І.Ф.), а організацію виконання - на заступника міського голови (Міщеню В.П.).

 

Міський голова                                                                    Руслан СЕРПЕНІНОВ

Прикріплені файли
Додатки.zip

Останні документи

Документи → Проєкти рішень радиПро внесення змін до рішення Сарненської міської ради від 25.02.2021 №94 «Про затвердження Положення про відділ архітектури та містобудування управління житлово-комунального господарства, транспорту, містобудування, архітектури та управління

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 09 грудня 2021 року "Про розгляд заяви громадянина (особа) про внесення змін в його облікові дані, шляхом включення до складу сім’ї неповнолітньої дитини."

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 09 грудня 2021 року "Про затвердження подання до суду про призначення опікуна для недієздатної особи"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 09 грудня 2021 року "Про встановлення режиму роботи пересувної тимчасової споруди «Фішка» у м.Сарни по вул. Широка"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 09 грудня 2021 року "Про встановлення тарифу на теплову енергію, вироблену з використанням альтернативних джерел енергії, для КП «Сарнитеплосервіс»"

Пошук документів

Корисні посилання