№221 від 01 жовтня 2021 року "Про внесення змін до складу комісії з питань підвищення рівня оплати праці, легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, вивчення стану додержання вимог законодавства при здійснені роздрібної..."

У  К  Р  А  Ї  Н  А

С А Р Н Е Н С Ь К А   М І С Ь К А   Р А Д А

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

01 жовтня 2021 року                                                                                      № 221

Про внесення змін до складу комісії з питань підвищення рівня оплати праці, легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, вивчення стану додержання вимог законодавства при здійснені роздрібної торгівлі підакцизними товарами на території Сарненської міської територіальної громади, затвердженого розпорядженням міського голови від 29.04.2021 №75

З метою ефективної роботи комісії, керуючись п.3 ст.18, пп. 19, 20 ч.4     ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Внести зміни в додаток 1 до розпорядження міського голови від 29 квітня 2021 року № 75 «Про затвердження складу комісії з питань підвищення рівня оплати праці, легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, вивчення стану додержання вимог законодавства при здійснені роздрібної торгівлі підакцизними товарами на території Сарненської міської територіальної громади», а саме:

1.1. Вивести зі складу комісії:

Єлісеєву Тетяну Олександрівну – начальника Сарненського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) (за згодою);

Малецьку Анну Юріївну – начальника відділу соціального захисту Сарненської міської ради;

Тушаковську Наталію Миколаївну – в.о.начальника Сарненського відділення управління виконавчої дирекції фонду соціального страхування України у Рівненській області (за згодою).

1.2. Ввести в склад комісії:

Кулініч Світлану Максимівну – головного державного ревізора - інспектора Вараського відділу податків і зборів з фізичних осіб та проведення камеральних перевірок податкової звітності управління податкового адміністрування фізичних осіб ГУ ДПС у Рівненській області (за згодою);

Боровця Анатолія Прокоповича – головного спеціаліста відділу соціально-економічного розвитку Сарненської міської ради.

1. Склад комісії з питань підвищення рівня оплати праці, легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, вивчення стану додержання вимог законодавства при здійснені роздрібної торгівлі підакцизними товарами на території Сарненської міської територіальної громади затвердити в новій редакції (додаток 1).

1. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника міського голови Івана Назарця.

Міський голова                                                                         Руслан СЕРПЕНІНОВ

221-finupravlinnja-zmini-do-komisiji.doc.doc

17 квітня 2024
№ 85 від 16 квітня 2024 року "Про нагородження Грамотою Сарненської міської ради"