, Адміністратор

№2 від 22 січня 2020 року "Про встановлення надбавок за складність, напруженість в роботі та надання матеріальної допомоги на оздоровлення керівникам закладів культури міста"

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

 

22 січня 2020 року                                                                                   № 2

 

«Про встановлення надбавок за складність, напруженість в роботі та надання матеріальної допомоги на оздоровлення керівникам закладів культури міста»

 

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 30.02.2002                       № 1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери», наказу Міністерства культури і туризму України від 18.10.2005 № 745 «Про впорядкування умов оплати праці працівникам культури  на основі Єдиної тарифної сітки», керуючись статтею 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Сарненської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Встановити надбавку за складність, напруженість в роботі керівникам закладів культури міста, в межах затвердженого фонду оплати праці на 2020 рік, в наступних розмірах:
  • Ковтун Г.І., директору МБК «Залізничник» - 50 % посадового окладу;
  • Ворон Л.І., директору МБК «Сузір’я» - 50 % посадового окладу;
  • Калюшик Т.М., завідувачу клубу «Колос» - 40 % посадового окладу.
  1. Надання матеріальної допомоги на оздоровлення керівникам закладів культури міста здійснювати за розпорядженням міського голови, на підставі відповідної заяви, в межах затвердженого фонду оплати праці на 2020 рік.
  2. Рекомендувати керівникам закладів культури міста встановити надбавку за складність, напруженість в роботі спеціалістам в розмірі до 25 відсотків посадового окладу та подати відповідні накази головному бухгалтеру міськвиконкому.
  3. Головному бухгалтеру міськвиконкому Орешко Т.Г., виплати передбачені пунктами 1 та 2 цього рішення, здійснювати в межах затвердженого фонду оплати праці на 2020 рік.
  4. Це рішення набирає чинності з дня оприлюднення та застосовується з 01 січня 2020 року.
  5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови з питань бюджету та фінансів Жабчика А.В.

 

 

 

Міський голова                                                                              Світлана Усик

 

Останні документи

Документи → Розпорядження міського голови → 2022 рік → Серпень
10 серпня 2022
№185 від 10 серпня 2022 року "Про створення комісії з визначення  спортсменів, тренерів, спортивних команд Сарненської міської територіальної громади на 2022-2024 рокина отримання щомісячної підтримки"

Документи → Розпорядження міського голови → 2022 рік → Серпень
10 серпня 2022
№182 від 10 серпня 2022 року "  Про нагородження Подякою Сарненського міського голови"

Документи → Проєкти рішень ради
10 серпня 2022
  Про безоплатну передачу пального Комунальному підприємству Сарненської міської ради «Екосервіс»

Документи → Проєкти рішень ради
10 серпня 2022
Про передачу матеріальних цінностей з балансу комунального підприємства «САРНИ-АРЕНА» Сарненської міської ради на баланс та в оперативне управління комунального закладу «Сарненська дитячо-юнацька спортивна школа» Сарненської міської ради

Документи → Проєкти рішень ради
10 серпня 2022
Про перейменування існуючих вулиць та провулків на території Сарненської міської територіальної громади

Пошук документів