№10 від 06 лютого 2020 року "Про скликання ХХХІХ чергової сесії міської ради сьомого скликання"

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

06 лютого 2020 року                                                                                        № 10

"Про скликання ХХХІХ чергової

сесії  міської  ради сьомого скликання"

Відповідно до пункту 8 частини четвертої статті 42, пункту 4 статті 46 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", керуючись Регламентом Сарненської міської ради, затвердженим рішенням міської ради від 30.11.2015 № 21 із змінами згідно рішення міської ради від 04.03.2016 № 129 та рішенням колегії міської ради від 05 лютого 2020 року "Про погодження дати, порядку денного ХХХІХ чергової сесії міської ради та порядку проведення засідань постійних комісій":

1. Скликати ХХХІХ чергову сесію міської ради сьомого скликання                           з 17 лютого 2020 року.

1. Провести пленарне засідання ХХХІХ чергової сесії міської ради сьомого скликання 20 лютого 2020 року о 14.00 годині в сесійній залі міської ради               (м. Сарни, вул. Широка, 31) з орієнтовним порядком денним, що додається.

1. Виконавчому апарату міськвиконкому:
    • довести до відома депутатів дату, час, місце проведення та орієнтовний порядок денний ХХХІХ чергової сесії міської ради сьомого скликання;
    • забезпечити депутатів матеріалами ХХХІХ чергової сесії міської ради;
    • на пленарне засідання ХХХІХ чергової сесії міської ради запросити представників засобів масової інформації;
    • повідомлення про скликання ХХХІХ чергової сесії міської ради оприлюднити на сайті міської ради в мережі Інтернет.

1. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                                              С.Б.УСИК

Додаток

до розпорядження міського голови                                                                                  від 06.02.2020 № 10

ОРІЄНТОВНИЙ ПОРЯДОК  ДЕННИЙ

та регламент роботи ХХХІХ  чергової сесії міської ради

VІІ скликання

1. Про порядок денний та регламент роботи ХХХІХ чергової сесії Сарненської міської ради сьомого скликання.

Доповідає: Усик С.Б. – міський голова.

1. Про заяви, звернення, запити депутатів.

Доповідає: Усик С.Б. – міський голова.

1. Про звіт міського голови про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Сарни за 2019 рік.

Доповідає: Усик С.Б. – міський голова.

1. Про затвердження звіту про виконання міського бюджету за 2019 рік.

питань бюджету та фінансів.

1. Про затвердження цільової програми надання одноразової грошової допомоги для мешканців, які постраждали внаслідок пожежі в місті Сарни на 2020 рік.

питань бюджету та фінансів.

1. Про внесення змін до міського бюджету на 2020 рік.

питань бюджету та фінансів.

1. Про затвердження плану природоохоронних заходів міського фонду охорони навколишнього природного середовища на 2020 рік.

питань бюджету та фінансів.

1. Про звіт про виконання плану роботи міської ради за 2019 рік.

Доповідає: Палієнко Т.Ф. – секретар ради.

1. Про передачу майна комунальної власності територіальної громади м. Сарни на баланс КП "Житлосервіс".

Доповідає: Хомич В.А. – перший заступник міського голови.

1. Про передачу майна комунальної власності територіальної громади м. Сарни на баланс КП «Екосервіс».

Доповідає: Хомич В.А. – перший заступник міського голови.

1. Про приватизацію жилого приміщення у гуртожитку по вул. Пирогова, 4/14.

Доповідає: Шостак Я.С. – начальник відділу юридичного

забезпечення.

1. Про розгляд листів, заяв і звернень громадян, підприємств, установ і організацій м. Сарни із земельних питань.

Доповідає: Корнійчук Н.М. - начальник відділу земельних

ресурсів.

Керуючий справами

виконавчого комітету                                                                   Віктор Бахно